Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 23:53


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Emeryci na start
PostWysłany: 25.10.2010 1:59 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Przecinaku, denerwujesz się , gdy wspominam o „ pijarze”, ale zupełnie niepotrzebnie - „PijaR” jest oczywistością, działaniem ukierunkowanym na dobro konkretnej osoby.
Sprawa: emeryt kontra nie – emeryt jest dla mnie całkiem jasna , nie będę od nowa klepał w klawisze tych samych – oczywiście słusznych – argumentów; liczy się wiek ( oczywiście oprócz innych, istotnych cech), ale to nie jest dobry argument dla Twego „dobroczyńcy”, bo na tym polu przegrywa .
Uprawiasz w tym poście m.i . „czarny PijaR” próbując dyskredytować człowieka wymienionego z imienia i nazwiska; cytat:
….Już sobie wyobrażam jak Bogdan Kosowski zasiądzie w gabinecie ojca miasta i zacznie nim zarządzać po "mundurowemu", czyli rozkazami, …….
A ja Ci odpowiem spokojnie, bez nerwów, propozycją, zarówno dla Ciebie, jak i innych.
Przeczytaj spokojnie 2 życiorysy, porównaj staż i różnorodność wykonywanej pracy, porównaj wykształcenie, wiek i energię.
Oczywiście, racji przyznać mi nie możesz, ale może moja propozycja skłoni wyborców i oni też zrobią takie porównanie, bo w końcu o to chodzi, aby każdy wybrał lepszego wg swojej oceny.
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3