Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 14:15


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Moim zdaniem... mała aktywność społeczna i wulgarna krytyka
PostWysłany: 11.9.2010 10:13 

Dołączenie: 29.1.2009 17:43
Posty: 6
Mam luźną refleksje z każdym dniem przed ogłoszeniem oficjalnej daty wyborów samorządowych, że ludzka aktywność na polu demokracji lokalnej i działania jest znikoma i ogranicza się w zasadzie do krytyki ( często wulgarnej ) na forach internetowych. Nie lubię jak ludzie "opluwają " innych ludzi... często podając im rękę w tak zwanym realu. Co o tym myślicie?!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Moim zdaniem... mała aktywność społeczna i wulgarna kryt
PostWysłany: 11.9.2010 12:10 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.12.2007 13:09
Posty: 546
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 185
Myślę, że ... temat wyląduje w koszu.

_________________
__________ ... Enjoy the silence ... __________


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Moim zdaniem... mała aktywność społeczna i wulgarna kryt
PostWysłany: 11.9.2010 12:23 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Oj mnie to strasznie razi. Może mniej w wykonaniu lokalnym ale jak już widzę takie zachowania na szczytach to myślę sobie: człowieku kimżeż ty jest iż zachowujesz się gorzej niż można sobie wyobrazić. Wszyscy jesteśmy równi a tylko twoje stanowisko, kasa lub zachowanie ukazuje iż brak cech człowieka u ciebie.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Moim zdaniem... mała aktywność społeczna i wulgarna kryt
PostWysłany: 11.9.2010 22:54 

Dołączenie: 22.8.2010 21:22
Posty: 37
Miejscowość: Trzebinia
Oj mnie też to razi. I mam nadzieję, że przyjdzie czas, by to wszystko zmienić. Wszak wiadomo, że im ktoś młodszy tym łatwiej adaptuje się do otoczenia. I właśnie z tym odmłodzeniem kadry radnych miasta wiążę tą zmianę. Bo przecież od tego jest polityka, żeby debatować, argumentować, rozmawiać i w końcu dojść do wspólnego wniosku. A oczywistym jest, że nie znajdzie się drugiej takie samej osoby, która będzie miała identyczne poglądy jak my sami. Stąd właśnie sztuka kompromisu. I za ludzi skorych do kompromisu trzymajmy kciuki w nadchodzących wyborach. Oby się powiodło. Bo inaczej znów cztery lata stagnacji.

_________________
www.lukaszpajak.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Moim zdaniem... mała aktywność społeczna i wulgarna kryt
PostWysłany: 13.9.2010 12:06 

Dołączenie: 7.1.2009 22:13
Posty: 281
Pochwały: 3
Robercie. Jeśli chodzi o "wulgarną krytykę", zadałeś pytanie o takim stopniu ogólności, że trudno nie przyznać Ci racji. Równie dobrze mógłbyś zagadnąć: nie lubię jak ludzie kradną i zabijają – co wy na to?
Czy mógłbyś jakoś ukonkretnić swój problem "krytykowania" i go nieco ulokalnić, bo nas tu ciągle upominają, że mamy być lokalni właśnie.
Jeśli chodzi o mnie, to swojej "aktywności na polu demokracji lokalnej" nie określiłabym mianem znikoma. Wykonuję swój zawód jak mogę najlepiej także z myślą o przyszłości Trzebini. Wiem, że wy politycy uwielbiacie szybkie efekty. Jednak te najważniejsze zmiany to proces znacznie dłuższy niż czas jednej, dwóch czy nawet trzech kadencji polityka.
Nie nowina, że pokrytykować też lubię, bo dlaczego miałabym tego nie robić, gdy działania lokalnych polityków np. wobec Liceum w Sierszy ożywiają mój gniew w stopniu najwyższym?

A może Ty masz jakiś pomysł na wykorzystanie potencjału twórczego drzemiącego w mieszkańcach Trzebini? Co zrobić, by chętniej angażowali się w życie społeczności lokalnej?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3