Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.4.2024 5:15


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 17.10.2010 17:21 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Abyśmy pisali o faktach-to nieprawda że pan Boroń jest pełnomocnikiem finansowym TPZCh, pełnomocnikiem finansowym jest pan Polan z Chrzanowa ,więc teraz na niego możesz szukać haków panie "z miasta"


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 17.10.2010 17:28 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Nie jestem jeszcze w Chrzanowie postacią tego formatu żebym mógł sobie wybierać Komitet z którego bym chciał startować więc panie "z miasta" proszę mi nie gratulować wyboru :) .
Jestem członkiem TPZCh bo kocham swoje miasto,jestem bezpartyjny,więc z jakiego Twoim zdaniem komitetu miałbym wystartować ?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 17.10.2010 18:18 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
Borys, jako członek Komitetu jest Pan zorientowany w szczegółach, wie kto odpowiada za co. Ja powołałem się na wiadomości Przełomu z 06.10.2010 strona 23- z tego wniosek,że KŁAMAŁ ,zostałem, jak wszyscy czytelnicy wprowadzony w błąd, przez"nieomylny produkt Pani ALICJI"- a FE! Z prawnego punktu, Kazimierz Boroń nie mógł być pełnomocnikiem-nie dlatego,że ma WYROK, ale z powodu pełnienia funkcji Radnego ! Co do wyboru Komitetu Wyborczego i ludzi, którzy w nim działają to Pana sprawa, ja wyraziłem tylko swoją opinię na podstawie przeczytanego artykułu i wpisów na forum. Myślę,że nie przekroczyłem swoim wpisem granicy przyzwoitości obywatelskiej! I tak o wszystkim zadecydują wyborcy niebawem! Osobiście życzę Panu powodzenia, jeśli startuje Pan z 3-go Okręgu rozważę możliwość poparcia. W Radzie koniecznie potrzeba , przynajmniej kilku nowych twarzy! Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 18.10.2010 13:39 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Szanowny Panie "z miasta", ponieważ był pan uprzejmy napisać następujące słowa:

Cytuj:
a powołałem się na wiadomości Przełomu z 06.10.2010 strona 23- z tego wniosek,że KŁAMAŁ ,zostałem, jak wszyscy czytelnicy wprowadzony w błąd, przez"nieomylny produkt Pani ALICJI"- a FE! Z prawnego punktu, Kazimierz Boroń nie mógł być pełnomocnikiem-nie dlatego,że ma WYROK, ale z powodu pełnienia funkcji Radnego!

to sądzę, że wobec wyjaśnienia autorki materiału Ewy Solak (znajdzie go pan w temacie "Uczciwość a wybory"), z którego wynika, że Kazimierz Boroń pełnomocnikiem był, ale już nie jest ze względów formalnych, wypadałoby przeprosić za oszczercze słowa wypowiedziane pod adresem wydawanej przeze mnie gazety. I takich przeprosin oczekuję.
Pana borysa 75 natomiast również proszę, aby wytonował swoje opinie, i w kwestiach własnego komitetu był nieco bardziej dociekliwy.
Obu panów pozdrawiam.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 18.10.2010 15:53 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
:) do Pana "z miasta" startuję z okręgu "śródmieście" (okręg chyba nr 1).
Jeśli chodzi o mnie to jest ok i moim zdaniem nie przekroczył Pan żadnych norm jeśli chodzi o naszą wymianę zdań).Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 18.10.2010 15:56 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
:) do Pani Alicji,poprosiła mnie Pani o wytonowanie moich opinii ?
Moim zdaniem nie napisałem na tym forum nic co by wymagało Pani interwencji.Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 18.10.2010 17:01 

Dołączenie: 9.3.2006 18:29
Posty: 44
Borys jak nie wiesz jaki jest numer Twojego okręgu, to sprawdź na wykazie osób popierających listę (na górze). Zapewne zbierasz podpisy na swoją listę, a taki sposób będzie najszybszy żeby się dowiedzieć.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 18.10.2010 18:21 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
borysie75: dla jasności sprawy norma została przekroczona w poniższym stwierdzeniu:
(...)"Ja powołałem się na wiadomości Przełomu z 06.10.2010 strona 23- z tego wniosek,że KŁAMAŁ" (...)
Nie kłamał. Taki był wówczas stan faktyczny, na co mamy stosowny dokument.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 18.10.2010 19:13 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
Panie Borys! Jest Pan Fajny Gość. Szkoda,że a okręgu Nr1. Ale znajomym zwrócę uwagę na Pana nazwisko! Przepraszam Pana, bo w nerwach Pani Molenda napadła Pana za moją wypowiedź. Tak to już jest, jak nieomylność jest niedoskonała. Liczę na dalszą sympatyczną, nie koniecznie lajtową wymianę poglądów. Z wyrazami uznania i szacunku!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 18.10.2010 19:57 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
Pani Właścicielko Przełomu! Piszę drugi raz, może tym razem informacja ukaże się na forum, ta z przed godziny gdzieś się zawieruszyła. Nie rozumiem za co mam Szanowną Panią, czy całą redakcję przepraszać! Informacja z Pani gazety, którą wziąłem za pewnik, była, na czas jej użycia przeze mnie, nieaktualna. Borys miał rację, a Pani obowiązkiem, tak mi się przynajmniej wydaje, jest podawanie na bieżąco informacji, w tak ważkich i zmieniających się sytuacjach w komitetach wyborczych! To Pani jako, "kreator poglądów" w powiecie winna dbać o aktualność informacji a nie domagać się przeprosin! Czy brak aktualizacji, podanych przez swoją gazetę informacji, szczególnie jeśli dotyczą one osób wymienionych z imienia i nazwiska, nie jest wprowadzaniem w błąd?! Uważam, że to Pani powinna przeprosić czytelników za swoją opieszałość, a mnie podziękować za sprowokowanie wyjaśnienia tej sprawy. Faktem jest,że Pani redaktor Solak napisała wyjaśnienie, ale po mojej, zbędnej "przepychance" z Borysem! Może czasami miast się bez powodu obrażać i czekać na przeprosiny, przyłożyć się lepiej do pracy. Wystarczy przecież poprosić sztaby wyborcze, by informowały o istotnych zmianach i po kłopocie. Chyba,że w czasie "żniw wyborczych" nawet za to ma płacić komitet- to takie swobodne myślenie, wynikające z Pani debaty z PRZECINAKIEM. Pozdrawiam, nie przepraszam.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 19.10.2010 8:08 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Z miasta: Ani z panem, ani z przecinakiem, z którym jak widać łączy Was wiele lub wszystko, dalej debatować nie zamierzam. Sugeruję też, aby swoją wiedzę i doświadczenie przestał Pan wykorzystywać w celu jątrzenia i manipulowania opinią publiczną oraz skłócania ludzi..


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 19.10.2010 15:38 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Myślę że już wystarczy tych przepychanek bo robi się bałagan.
Pani Alicja prosi mnie żebym wytonował ?(moje posty sątu wszystkie nie znalazłem w nich nic złego),
a Pan "z miasta nie przekroczył norm w rozmowach ze mną i o mnie i o tym pisałem a nie o przekraczaniu przez Pana "z miasta" norm do Pani Alicji.
Znam nr.swojego okręgu wyraz "chyba" to tylko żart bo Pan "z miasta" pisał że może na mnie zagłosuje :)
Pozdrawiam serdecznie :):):)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 19.10.2010 15:44 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
dopiero teraz przeczytałem post od Pana "z miasta" :):):) oki ja również liczę na tą "mało lajtową wymianę poglądów". :) .


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 19.10.2010 20:31 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
Panie Borys! Jeszcze raz chcę podkreślić, że jest Pan osobą godną zainteresowania wyborczego! Jak na młodą osobę, ma pan klasę, której brakuje wielu,nie tylko lokalnym politykom! Umie Pan, we właściwy, wyważony sposób, podejść do trudnych problemów, nie obraża się na zaczepnych dyskutantów ! Chyba nie tylko my obydwaj jesteśmy przekonani, że to forum ma, nie tylko promować i wyjaśniać,ale prowokować oobnażać niedociągnięcia i słabości. PRASY także!!! szkoda, że niektórzy tego nie pojmują, choć to oni powinni to lansować! Szacun Panie Borys ! Tak trzymać a nagroda może być za miesiąc, czego SZCZERZE ŻYCZĘ !


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nowe twarze w radzie gminy Chrzanów
PostWysłany: 20.10.2010 17:47 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
Bez względu na to co złego pomyśli o mnie Właścicielka Przełomu Pani Molenda, zaryzykuję i zapytam. Liczę,że tym razem uzyskam informację a nie burę. Jest zamieszczona stronka odnośnie wyborów " masz głos, masz wybór ".Pytanie: czy Pan Bogdan Kosowski jest nadal kandydatem na Burmistrza z TPZCh, czy z Komitetu Nasza Gmina Chrzanów, jak podaje dzisiejszy Przełom. Jeśli aktualna jest dzisiejsza informacja, to gratuluję stałości uczuć. Minęło zaledwie parę tygodni, a już drugie ugrupowanie! Do ostatecznego zgłaszania kandydatur jeszcze kilka dni, to jest czas na zmiany, może w lewo i połączyć siły, będzie większa szansa na II turę!Czy podobnie będzie jak wybierzemy Pana Bogdana!!! Wiem, wiem, Ryszard też zmienił opcję! Ale zrobił to na tyle wcześnie i w dodatku, w obrębie KOALICJI,że nie ma to zatem żadnego wpływu na układ sił rządzących i poparcie wyborcze. Na wszelki wypadek przepraszam jak w czymś uchybiłem.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3