Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 19:42


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 28.1.2010 17:20 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Grove: nie jest prawdą, że większa część otoczenia trzebińskiego dworca zmienia się bez udziału gminy.
Gmina zarządza całym parkingiem od strony wiaduktu, i pamiętam, że to właśnie burmistrz Adamczyk zabiegał o jego powiększenie. Adamczyk starał się też jakiś czas temu, z dobrym skutkiem, o odnowę elewacji budynku stacyjnego.
Parkingi (te wybrukowane) po drugiej stronie drogo, wokół postoju taksówek i przy Rezydencji pod Zegarem, w większej części są własnością gminy. Granica dla zwykłych śmietrelników jest niezauważalna. I dobrze, że płotu tam nie postawiono, bo i części prywatnej i gminnej można na razie bez przeszkód korzystać.
Gmina finansowała też oświetlenie wzdłuż nowego hotelu.
Wychwalania władzy nie lubię, bo w końcu po to ja mamy, aby załatwiała potrzeby publiczne, ale wkładu pracy Adamczyka w temat cywilizowania otoczenia dworca lekceważyć nie można.
Pozdrawiam Alicja Molenda


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 28.1.2010 17:50 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Kolego Grove. Pani Alicja już ukazała jak wygląda sprawa otoczenia dworca. Fakt iż ja też czekam na modernizacje drugiej części parkingu - tej żużlowej która byłaby dopełnieniem szczęścia dla osob zostawiających tam pojazdy. Przyznam że na początku liczyłem iz parkingi tam będą budowane przez PKP a tu mnie i innych p. Adam A. zaskoczył - przyznam mile. Czy będzie kiedyś rozgraniczenie płotem czy nie to czas okaże jak pan Głowacz będzie dbał o swój biznes. Dobrze jest bez niego. Zresztą przez te kilka kadencji oprócz stagnacji i rozbudowy swojego urzędu i elektoratu także i nasz burmistrz wiele zdziałał. Dla jednych to dużo dla innych mało a innym to zwisa. Sami nic nie działają i tylko jątrzą i krytykują. Pisałem już kiedyś i byłoby dobrze w obowiązki któregoś urzędnika wrzucić przeglądanie lokalnej prasy i forów w celu wyłuskania tematów którymi żyje miasto. Jeśli za tym pójdą działania to byłoby super. Słuchać mądrości ludu - bezcenne.
Co do przyszłości i wyborów - jeśli znasz lokalnych działaczy i krzykaczy - kandydujących na radnych i burmistrzów - to wiesz co cie czeka. Wybór należy do Ciebie - wybory należą do nas.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 28.1.2010 20:14 

Dołączenie: 16.11.2009 1:08
Posty: 13
Miejscowość: Chrzanów
Pani Redaktor i Krzysio,
W związku z tym, że faktycznie nie sprawdziłem dokładnie kwestii własnościowej okolic dworca, zwracam honor Adamczykowi i proponuje dopisać mu tę część miasta na plus.Na swoje usprawiedliwienie moge dodać tylko, że sugerowałem się inwestycją Pana Głowacza w hotel i byłem pewny, że to on wykupił całą jego okolicę.
Jednak poszerzając trochę perspektywę patrzenia na samorząd, warto zwrócić uwagę, że Wujek Adam rzadzi miastem już 12 lat. I Trzebinia, nad czym osobiście bardzo boleję, bo uważam, że cały nasz powiat to naprawdę wielka sprawa, od tego czasu stoi w miejscu. Zatrudnienie zwiększa się tylko w magistracie i OSP, a w Trzebini (co wypisałem) jest wiele rzeczy, które należy i trzeba zmienić. Nie można dopuszczać do istnienia tych gett biedy, albo legendarnej wręcz brzydoty miasta. Dlatego uwazam, że "misja" Adamczyka powinna zostać przerwana. I to własnie od ludzi zależy, czy czekają nas - Was (jestem z Chrzanowa) kolejne lata marazmu, czy może chociaż iskierka nadziei, że cos się zmieni - nie tylko okolice dworca:)

_________________
Jedynie prawda jest ciekawa
J.Mackiewicz


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 29.1.2010 8:10 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
O tym że Adamczyk rządzi w Trzebini od 12 lat i nie tylko bo chyba także ma wielki wplyw na powiatowy ZKKM wiemy, widzimy i czujemy to od lat. Ja tez zmian oczekuje od dawna. Nie wiem czy np p. Szczurek który rządził radą miasta i był radnym takze juz wiele lat cos zmieni - bo jakos nie przeciwstawiał sie za mocno obecnemu burmistrzowi. Nie mozna tez diametralnie zmienic wszystkiego ale potrzeba jakiegoś planu działania bypozytywne zmiany za kilka lat odczyli mieszkańcy a nie tylko gospodynie z KGW i strażacy i urzędnicy.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 8.2.2010 2:42 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Do Ateńczyka, a propos tego, co wcześniej napisałeś:
Zatem głosować będziemy podobnie, pyclik. O ile znajdziemy takich kandydatów
.

Pomyśl, może masz inną lepszą propozycję niż w temacie:
Pyclik - Samozwaniec; prawdziwa propozycja czy prowokacja?
Szukam – pomóż!
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 9.2.2010 21:12 

Dołączenie: 9.2.2010 21:03
Posty: 1
Jeżeli pisze się notkę biograficzną obecnego burmistrza pana Ryszarda Kosowskiego, to pisze się wszystko.Trzeba być rzetelnym od początku do końca.Życie pana burmistrza Ryszarda Kosowskiego nie zaczyna się od 1982r.
Pominięto bardzo istotną informację: praca w Fabloku, przynależność do PZPR i bycie posłem z ramienia PZPR.
Z taką amnezją kandydować na urząd burmistrza - zastanawiające!!!
Czytacz


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 9.2.2010 22:16 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Wow - Czytacz ale nas zaskoczyłeś. Masz racje to jest ważne by umieć o tym rozmawiać i przedstawiać wszystko- Pyclik inni maja pewnie tez ciekawe i szalone młodzieńcze lata ;)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 9.2.2010 23:46 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
Rozmawiacie obaj o jakieś konkretnej notce biograficznej burmistrza Kosowskiego; gdzie ona jest, jeśli można wiedzieć?
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 10.2.2010 7:43 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Ja idąc tropem Czytacz-a wpisałem w Wikipedii imie i nazwisko. Mniej jest na oficjalnej stronie Chrzanowa.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 12.2.2010 9:45 

Dołączenie: 17.8.2006 8:54
Posty: 46
Miejscowość: powiat chranowski
Firmowanie kandydatury na burmistrza Chrzanowa byłego posła z PZPR Ryszarda Kosowskiego przez powiatowych działaczy Platformy Obywatelskiej jest kompromitujące dla naszego elektoratu.Dzisiaj odbędą sie wybory władz PO w powiecie chrzanowskim i może uczestnicy zebrania zastanowią sie co robią?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 12.2.2010 11:00 

Dołączenie: 3.4.2006 16:48
Posty: 180
Miejscowość: Żarki
Pochwały: 8
Członek Platformy Obywatelskiej radny Maciaszek foruje kandydaturę Kosowskiego na Burmistrza a Kosowski podobno wspiera Maciaszka na powiatowego przywódcę PO i dodatkowo obiecuje mu posadę szefa ZKKMu.I tak ręka rękę myje.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 12.2.2010 11:58 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.8.2008 10:22
Posty: 819
Pochwały: 163
Mario80 napisał(a):
Członek Platformy Obywatelskiej radny Maciaszek foruje kandydaturę Kosowskiego na Burmistrza a Kosowski podobno wspiera Maciaszka na powiatowego przywódcę PO i dodatkowo obiecuje mu posadę szefa ZKKMu.I tak ręka rękę myje.
Cóż nie od dziś wiadomo że obaj Panowie Maciaszek i Kosowski darzą się sympatią i wspierają nawzajem co jak widać obydwu się opłaca. Śmiać mi się chciało widząc radnych przytakujących każdemu pomysłowi jaki rzucał burmistrz, świadczy to tylko o tym że Ci Państwo nie mają własnego zdania, ot takie towarzystwo wzajemnej adoracji. O zachowaniu na zebraniach ZKKM obydwu już temat był więc nie warto się powtarzać.
Pozdrawiam

_________________
niewiele znaczący człowiek może wiele zmienić
wspieram http://linia103.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 12.2.2010 21:01 

Dołączenie: 12.2.2010 20:52
Posty: 1
to dobry wybór i kontynuacja rozpoczętych inwestycji :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 12.2.2010 23:09 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
A cóż to za pusta propaganda, dopóki nie ma kontrkandydata to można - na razie - tylko oglądać różne wersje wersje biografii kandydata Kosowskiego.
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kosowski kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza
PostWysłany: 13.2.2010 12:26 

Dołączenie: 3.4.2006 16:48
Posty: 180
Miejscowość: Żarki
Pochwały: 8
Burmistrz Kosowski będzie miał teraz mocne wsparcie ze strony swoje pupilka radnego Maciaszka,który wczoraj został przewodniczącym powiatowych struktur PO.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3