Ostatnia wizyta: Obecny czas: 25.6.2024 6:28


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 3.9.2014 6:55 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Myślę że tacy emeryci od pikników jak Rejdych, Szybalski ,Pypno , Woch , Siejka i inni "znani" pseudo politycy z naszej lokalnej sitwy dobrze wiedzą że nie wszyscy emeryci mają zasobne portfele jak oni. Nawet czasem boleją nad tym , sami też mając niewiele ,muszą pobierać diety radnych , być pełnomocnikami, sołtysami żeby im na lekarstwa starczyło . Szkoda że nie są to leki na "głowę" bo tej często w ich działalności nie widać . A może niech podejmą swój trud , za przysłowiowy grosz, resztę oddając potrzebującym -tak bezinteresownie ,tak po ludzku .A kiełbasa wyborcza stygnie ............. i-kropka .


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 18.9.2014 10:49 

Dołączenie: 25.1.2011 13:24
Posty: 28
Pochwały: 18
W kwestii propozycji i wniosków :
- po przeczytaniu wywiadu z Tadeuszem Szybalskim mam wniosek do wyborców ze względu na zdrowie pomóżmy wycofać się Panu Radnemu z funkcji w Radzie Powiatu , bo jak sam mówi " musi się oszczędzać " , co zresztą widać , bo prostu nic nie robi !
- Propozycja druga : Platforma Obywatelska w Trzebini powinna zmienić nazwę na Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Tadeusza Szybalskiego ,bo to jego rodzina będzie znowu ,na listach wyborczych
- Propozycja trzecia : niech Pan Przewodniczący Szybalski , przypomni najlepiej na łamach Przełomu, kogo popierał w poprzednich wyborach i kto doprowadził do tego że w obecnej radzie miasta nie ma nawet jednego członka PO . Jednocześnie niech ma odwagę ,publicznie odwołać swoje opinie z lat poprzednich dotyczące kandydata a wcześniej burmistrza Adamczyka ,skoro dziś uważa go za najlepszego kandydata.
-Propozycja i wniosek : Szanowny Panie Szybalski nie ważne jak było ale odejść z honorem czasem warto ,dla własnego zdrowia , spokoju żony ,a obowiązki radnego niech pełnią ci którym mniej ciężko !!!!
Pozdrawiam wszystkich emerytów , którym jest równie ciężko wypełniać mandat radnego w całym powiecie i gminie , przecież te marne diety nie wystarczą by godnie żyć .

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 18.9.2014 13:22 

Dołączenie: 8.10.2009 16:33
Posty: 132
Pochwały: 28
Dlatego jestem zwolennikiem bezpartyjnych, lokalnych Komitetów Wyborczych Wyborców.
Moje oczekiwania względem kandydatów na radnych? Brak jakichkolwiek powiązań z ówczesnymi prominentami, czysta karta swojej niedługiej historii, co jest analogiczne do wieku...młodych (niekoniecznie duchem), chcących zmian, energicznych i dynamicznych, otwartych i gotowych na pracę z nami jako mieszkańcami.

Dla mnie najbardziej nurtującym komitetem gminnym jest KWW "Wolna Trzebinia".
Natomiast z tych ogólnopolskich ciekawy jestem KW "Nowa Prawica"

A Wy jaki macie stosunek do zarejestrowanych komitetów?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 18.9.2014 13:39 

Dołączenie: 25.11.2010 10:15
Posty: 65
Pochwały: 20
Po przeczytaniu kto będzie kandydował ze Wspólnoty Samorządowej Trzebinia wpadłem w osłupienie. Myślę, że pamiętacie jak to swego czasu po zdobyciu mandatu SS wypiął się na WST, a teraz wrócił jak syn marnotrawny ciągnąc za sobą "współpracowników". Najdziwniejsze jest to, że WST całą tę skompromitowaną ekipę przyjęła. Tylko radny Kobierecki zdobył mandat z WST, a reszta to spadochroniarze z PO i Razem dla Trzebini. Będzie im łyso gdy burmistrzem zostanie AA. Co oni wtedy zrobią? Odpowiedź jest prosta - znowu się przemalują. To czyste kameleony

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 18.9.2014 14:22 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Nawet jak się przemalują to po śladach farby ich rozpoznasz :D
To taki mały świat lokalny, że wystarczy trochę sięgnąć pamięcią i już wiadomo kto i z kim, a także jakim jest lub co ma zamiar zrobić.

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 22.9.2014 15:08 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Myślę, że dobrą taktyką byłoby rozliczanie obietnic władzy, tak jak na przykładzie rządu w Polsce, czyli http://wladzomierz.pl/


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 22.9.2014 20:05 
Witam
Trzebinianin 228 - ja też życzyłbym sobie, aby w końcu coś się po wyborach zmieniło. Szczególnie w Trzebini. Spadochroniarze i inni bezczynni spryciarze liczący na kolejny mandat, tylko dlatego, że mają znane nazwisko powinni odejść. Można tego dokonać mobilizując młody elektorat. A wszyscy wiemy kto głosuje w wyborach samorządowych. Takie forum jest potrzebne, ale ilu to czyta? Kilkaset, to optymistyczna wersja. A ile procent z nich będzie aktywnych?
Moi starsi sąsiedzi ( a większość to starsi) zagłosują na starych pryków będących obecnie radnymi. Są nieprzekonani. Z powodu ich głupoty aż się włos na głowie jeży. Ja wiem, że mają prawo głosu i inne prawa. Ale jak to można inaczej nazwać. Narzekają, że nic się nie dzieje. Żaden radny im w niczym nie pomaga, gmina nie realizuje nic, czym są zainteresowani, a jednak trzydziestoletni kandydaci są wg nich za młodzi. Pomieszanie z poplątaniem.
Koniecznie trzeba głosować na nowe ugrupowania, na nowe nazwiska. Z pewnością nie pogorszą sytuacji, a zawsze jest szansa, że się polepszy.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 23.9.2014 6:59 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Właśnie przeczytałam listę PO z Trzebini do rady powiatu i zdumienie można rzec odebrało mi mowę . Obok siebie na pierwszych miejscach Szybalski i Siejka Kaziu / jak pieszczotliwie nazywa go Burmistrz Szczurek /
To już hipokryzja w czystym wydaniu . Szybalski czyli Platforma popiera Adamczyka na Burmistrza a obok niego jego przyjaciel Kaziu popierający Szczurka . Myślę że dobrze pasuje określenie że są to pogrobowcy Platformy .lizusy i "targowiczanie" którzy własne interesy przedkładają nad honor i dobro wspólne . Nie na wiele pomogą nasze dywagacje żeby takich ludzi piętnować bo mało kto czyta to forum , a jeszcze mniej rozumie słowo pisane . Można tylko apelować do młodych żeby poszli do wyborów i pokazali tym ludziom że ich czas się skończył . Czego sobie i mieszkańcom Trzebini życzy i-kropka ..........

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 25.9.2014 8:59 

Dołączenie: 8.10.2009 16:33
Posty: 132
Pochwały: 28
Kontaktowałem się ostatnimi czasy z komitetem wyborczym wyborców "Wolna Trzebinia", który zresztą mnie bardzo zaintrygował i przyznam szczerze, że wpadnę na ich spotkanie i z chęcią ocenię propozycje programowe, jeżeli takowe już posiadają.
Po rozmowie z założycielem, wiem że spotykają się w poniedziałek o 19-stej w Starym Młynie i mają jeszcze kilka okręgów na terenie Trzebini nieobstawionych.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 25.9.2014 19:50 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
A co to za komitet "Wolna Trzebinia" ?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 25.9.2014 20:02 
Wolna Trzebinia to pewnie jacys separatysci.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 25.9.2014 20:06 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Byle nie promoskiewscy :shoot: :shoot:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 26.9.2014 6:43 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Tak, to są separatyści chcący się odseparować od takich jak witek i ułom, bo jeszcze nie poznali ich zamiarów i planów a już strzelają. Tylko jak mówi przysłowie "Diabeł kule nosi" i czasem trafiają one tych którzy strzelają. Nawiasem, uważam że nazwa Komitetu Wolna Trzebinia nie jest najszczęśliwiej dobrana. Co prawda lepsza niż nazwa zaczynająca się od przymiotnika "samorządna". Bo ten oznacza dokładnie, że tym komitetom chodzi o rządzenie samym sobie, a nie dla mieszkańców Gminy. I-kropka...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 26.9.2014 7:43 
Ikropka odezwalem sie tylko na temat nazwy, ktora z powodzeniem moze konkuurowac o tytul najidiotyczniejszej nazwy komitetu wybrczego.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 26.9.2014 11:07 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Co do różnych nazw komitetów wyborczych, polecam zestawienie z woj. śląskiego: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,id,t.html

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3