Ostatnia wizyta: Obecny czas: 16.6.2024 19:50


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 20.11.2014 17:22 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.1.2009 14:46
Posty: 1602
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 127
Na profilu Maciaszka mozna znalezc taka informacje:

"Bardzo proszę Was o udział w drugiej turze wyborów na Burmistrza Miasta Chrzanowa i oddanie swojego głosu na Ryszarda Kosowskiego. Ten wybór to gwarancja merytorycznej i efektywnej pracy dla naszej gminy przez kolejne 4 lata. Nasza koalicja w Radzie Miejskiej (16 głosów na 21) nic nie zdziała bez skutecznego i merytorycznego gospodarza i vice versa."

Nie wiem czy on taki glupi czy naiwny. Skuteczny gospodarz? Bez jaj. Kosowski ma gleboko w dupie zdanie mieszkancow, robi co chce i co mu sie zywnie podoba. Juz pokazal jak szanuje mieszkancow pozwalajac na rozwalenie komunikacji ze stolicami wojewodztw, brak polaczen z powiatami osciennymi, tym bardziej o tym co zrobil mieszkancom wlasnego miasta - przyklad osiedle Kąty odciete od komunikacji. Liczac dalej to pod dachem urzedu w wiekszosci jedna wielka rodzina, zatrudnianie rodzin, znajomych. Nie dosc, ze brukuje miasto to marzy mu sie wykarczowanie kawalka lasu pod strefe gospodarcza choc w miescie sa inne miejsce aby ja mozna bylo utworzyc. Poza tym, na cholere chce tworzyc strefe teraz skoro przez tyle czasu inwestorow nie udalo mu sie sciagnac.

Tak, tak - chodzmy glosowac w drugiej turze ale wybierzmy madrze. Dajmy szanse komus nowemu i mlodszemu, a podziekujmy temu ktory od dawna dla ludzi nic nie zrobil.

Pochwały przyznane za posta: 5


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 20.11.2014 21:28 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Ostatnio otrzymałem informacje niesprawdzoną, iż p. Maciaszek jest rodziną z p. Kosowskim. Może ktoś to potwierdzić lub zaprzeczyć?

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 21.11.2014 5:56 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Krzysio napisał(a):
Ostatnio otrzymałem informacje niesprawdzoną, iż p. Maciaszek jest rodziną z p. Kosowskim.


Wielką rodziną PO. Jest partyjnym szefem Kosowskiego; gdyby Kosowski nie startował, to Maciaszek poniósłby sromotną klęskę. A tak, jeszcze liczą na drugą turę. Bo jeśli nie, to synekury objęte przez wybitnych, doświadczonych fachowców, Dedę i Maciaszka ulecą w niebyt. Aparatczyk może panu bogu dziękować, że Graś zmyka do Brukseli i trafi mu się na niecały rok posadka.

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 21.11.2014 8:20 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
No więc trzeba iść do urn.....

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 7:51 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Czuć że idą święta. Na wsiach pojawili się pierwsi kolędnicy . Kolędują od drzwi do drzwi głosząc nowinę że Stanisław S. zwany burmistrzem jest najjaśniejszą gwiazdą . Szczególnie bryluje były radny Paweł R oraz nowo wybrani radni wspólnoty plemiennej wzmiankowanego Stanisław . Tylko który z nich jest Turoniem a który Herodem ? I-kropka................

Pochwały przyznane za posta: 4


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 9:13 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Wielu kandydatów na radnych chodziło osobiście i zapraszało na wybory przedstawiając swoją osobę.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 11:12 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
Moje refleksje wzbudziła ostatnio strona UM.Nic nowego się na niej nie pojawia z aktualności tylko osiągnięcia i zdjęcia obecnie nam panującego Stanisława S.Czy jest to uczciwe (nie napiszę moralne),że kandydat wykorzystuje ogólnie dostępną stronę urzędu?Niech przypomina się na swoich stronach,a nie urzędowych.Te nowiny czytaliśmy na bieżąco,nie trzeba ich teraz odgrzewać.Czy nic poza tym się nie dzieje w naszym mieście?

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 14:25 

Dołączenie: 10.6.2012 10:19
Posty: 43
Miejscowość: Z balkonu widać Babią Górę/Chrzanów
Pochwały: 18
Ja wiem jedno, Jak A. Adamczyk zostanie burmistrzem to mam nadzieję, że dobierze odpowiedniego prężnego wiceburmistrza, który go wspomoże a nie jakiegoś zasłużonego kumpla. Wszyscy go w końcu atakują za wiek także liczę, że będzie miał koło siebie jakiegoś prężnego i wybieganego giermka:)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 15:07 
Możliwe, że wybrałby Gostka, sam go zapytaj ;) I tak uważam, że przy AA staniemy w miejscu na 4 lata, tak jak wcześniej na dekadę.
Szczurek może przygarnie jakiegoś kumpla, który dostał kopa na wyborach, ale nie rozbucha administracji do wcześniejszych gigantycznych "wujaszkowych" rozmiarów.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 16:30 
Amster, nie żartuj. Szczurek pierwsze co zrobił - to zlikwidował jednego wiceburmistrza i następnie powołał nieformalnych czterech wiceburmistrzów, jako swoich (osobistych?) pełnomocników.
Ten od "bezpieczeństwa" to jest kompletny blamaż, a to małżeństwo Rejdychów od sportu w Gminie - to kpina z mieszkańców tejże.
Wprawdzie pousuwał Adamczykowych pociotków (chociaż nie wszystkich), ale także powstawiał swoich. Zmniejszenie zatrudnienia w UM przez Szczurka to był tylko zabieg medialno-marketingowy.

Sprawdź sobie, w ilu budynkach oprócz tego głównego po Grossie, siedzi sobie i markuje urzędowanie ten obecny bezmiar urzędników. Najlepiej tak przez godzinkę usiądź sobie grzecznie w korytarzu parteru lub któregoś pięterka w głównym budynku UM. Jest co oglądać, te młodsze i starsze "laseczki" bez przerwy się przemieszczają. Także na zewnątrz. Jak sobie tak grzecznie czekałem na korytarzu jako petent - to od tych "przemieszczeń" aż głowa mnie rozbolała od widoku co seksowniejszych urzędniczek. Widziałem także multum panów urzędników, ale jakoś nie byli w mojej sferze zainteresowań.

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 18:21 

Dołączenie: 30.10.2006 15:05
Posty: 1843
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 82
Nie pozostaje nic jak poprzeć słowa Amstera, po 4 latach rządów Szczurka widzimy rzeczywiste oszczędności na administracji idące w setki tysięcy zł rocznie, a to nie banalna kwota. Więc jendrek nie masz kompletnie racji, bo to Adamczyk słynie z wydawania pieniędzy na administrację na prawo i lewo, Szczurek to dopiero uciął. Widzimy to w budżecie miasta.
Nie wiem czy widzieliście już debatę między Szczurkiem, a Adamczykiem. Widać z niej jak prezentuje się Szczurek, Adamczyk w debacie jest pogubiony, widać, że nie ma żadnych pomysłów i powtarza w odpowiedziach to co jest już obecnie robione. Widać, iż stan Adamczyka, wygląd, rozkojarzenie, wodzenie wzrokiem gdzieś na boki budzą poważne wątpliwości czy taki człowiek jest w stanie rządzić miastem.
Nie wiem jak wy, ale dla mnie perspektywa burmistrza emeryta, który nie radzi sobie nawet w debacie (i który wygląda jak by trzeba było go natychmiast podpiąć do tlenu) wydaje się co najmniej kpiną.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 18:24 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 7.2.2008 14:56
Posty: 607
Miejscowość: Chšanuvas
Pochwały: 93
Radio Kraków także przeprowadziło debatę wyborczą z kandydatami na burmistrza Chrzanowa. Warto zauważyć dobre przygotowanie redaktora prowadzącego.
Do posłuchania lub przeczytania.
http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/chrzanow-wyborcza-dogrywka/


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 19:00 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
lucas napisał(a):
Nie pozostaje nic jak poprzeć słowa Amstera, po 4 latach rządów Szczurka widzimy rzeczywiste oszczędności na administracji idące w setki tysięcy zł rocznie, a to nie banalna kwota. Więc jendrek nie masz kompletnie racji, bo to Adamczyk słynie z wydawania pieniędzy na administrację na prawo i lewo, Szczurek to dopiero uciął. Widzimy to w budżecie miasta.
Nie wiem czy widzieliście już debatę między Szczurkiem, a Adamczykiem. Widać z niej jak prezentuje się Szczurek, Adamczyk w debacie jest pogubiony, widać, że nie ma żadnych pomysłów i powtarza w odpowiedziach to co jest już obecnie robione. Widać, iż stan Adamczyka, wygląd, rozkojarzenie, wodzenie wzrokiem gdzieś na boki budzą poważne wątpliwości czy taki człowiek jest w stanie rządzić miastem.
Nie wiem jak wy, ale dla mnie perspektywa burmistrza emeryta, który nie radzi sobie nawet w debacie (i który wygląda jak by trzeba było go natychmiast podpiąć do tlenu) wydaje się co najmniej kpiną.


Witam!
Lucas - opanuj się w tym kpiącym tonie (podpiąć tlen), bo kolejna kadencja SS spowoduje, że to mieszkańcom trzeba będzie tlen podpinać i to będzie kpina, kpina z wyborców, którzy łyknęli gładkie słówka. Tlen przyda się niektórym zwłaszcza w przypadku powstania kompostowni...
W Trzebini było wcześniej dwóch wiceburmistrzów i każdy z nich dbał o swoją działkę, a teraz kilku pełnomocników nic nierobiących, a biorących wynagrodzenie oraz dyrektor TCA, który niby kieruje oświatą, a jakoby go nie było i nigdy nic o niczym nie wie (patrz słynny dyrektor gimnazjum, śmieszna niby nauka pływania dla dzieci...) chociaż był wielokrotnie informowany, mnóstwo niedoinformowanych urzędników, którzy Ci nie pomogą jeżeli sam nie wiesz co i jak masz zrobić i napisać, niedostępny i nieodpowiadający na pisma burmistrz, który nie lubi przychodzących do niego ze swoimi problemami petentów...
Pozdrawiam.

Pochwały przyznane za posta: 5

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 19:01 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
Lukas-w temacie debaty- wiadomo,że Szczurek podczas debaty był w lepszej sytuacji,bo z urzędu odpowiadał na pytania (siedzi w tym po uszy) Adamczyk -4 lata,tak jak każdy z nas obserwuje z boku działania trzebińskie.Najbardziej zbulwersował mnie fakt,zadania pytania o stan zdrowia wobec p.Adamczyka - czy p.Szczurek jak tonący brzytwy się chwycił-było to nie tyle nietaktowne - co chamskie !

Jeszcze jedno-dlaczego na stronie UM p.Szczurek nie chwali się projektem zagospodarowania ul.Grunwaldzkiej i możliwością powstania tam kompostowni?Czy było to tak ważne,że trzeba było zwoływać nadzwyczajną sesję 20.10.? Jaki był tego cel?

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 22.11.2014 19:49 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
Tak wygląda ostatnio (kampania wyborcza) oficjalna strona UM Trzebinia:
http://www.trzebinia.pl/
http://www.trzebinia.pl/index.php/mieszkancy
http://www.trzebinia.pl/przedsiebiorcy
http://www.trzebinia.pl/turysci
http://www.trzebinia.pl/urzad
na wszystkich to samo...tak ma wyglądać oficjalna strona UM?
Na BIP trochę lepiej:
http://bip.malopolska.pl/umtrzebinia/Ar ... 40596.html
Pozdrawiam.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3