Ostatnia wizyta: Obecny czas: 26.6.2024 4:45


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 13:14 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
I o to chodzi Pani Alicjo. Należy rozgraniczać sprawy prywatne od interesów.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 14:02 
Pani Alicjo. Dyplomacja jest pożądaną cechą, ale nie do każdego jest przypisana. Przyznaję, że obecnie Pani może udzielać lekcji dyplomacji. Relacje relacjami, ale były burmistrz niezbyt dyplomatyczny dla Przełomu.
Chyba, że Przełom jest bardzo usatysfakcjonowany z tym Adamczykowym porównywaniem do NIE. Nie wiem, jak Jerzy Urban zapatruje się na takie porównanie. Być może byłby także mocno ukontentowany.
Może i te Adamczykowe porównania co do Przełomu są chwytliwe i nośne oraz przysporzą mu nieco głosów.
Ku uciesze gawiedzi jak i Admyna.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 17:49 

Dołączenie: 27.10.2014 17:27
Posty: 15
Pochwały: 2
Jakże wesoło będzie poczytać to forum po wyborach :D Wielu z Was ma swoich kandydatów ale łączy Was jedno - nienawiść do obecnego burmistrza... Admyn i zwolennicy A.A może dlatego że jesteście w gronie, którzy zostali odsunięci od 12 letniego korytka :) ? wiem, że chciałoby się tam powrócić, ale te czasy już minęły.. Kadencja A.A to 12 najgorszych lat w historii Trzebini (na co złożyło się wiele aspektów, z punktem kulminacyjnym w postaci likwidacji kopalni). A.A może sobie kandydować do Rady Powiatu, chociaż nic dla Gminy nie zrobił, za co wyborcy powinni go ukarać, no ale to już ich wybór.. no ewentualnie za rok z list PSL do sejmu... ( w Gminie Trzebinia dostał jakże okazały wynik - 326 głosów!!!! ), ale burmistrzem to on już nie będzie.. wszyscy dobrze wiemy, że NIE MA kandydata, który mógłby zagrozić Panu S. Szczurkowi.. można się ewentualnie zastanawiać, w której turze zwycięży i...kropka :D


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 18:15 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Wow !!!

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 18:43 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
Jendrek Toś już dowalił. Podobno bez wazeliny boli. Nie wiem, czy potrzebujesz taniej coś wydrukować? Przeczytaj co Pani Molenda pisała wcześniej - prowadzi działalność, więc będziesz musiał zapłacić. Chrzanisz coś od rzeczy, używasz słów, których zapewne znaczenia do końca nie rozumiesz i strugasz inteligenta od siedmiu boleści zamiast wyluzować, bo to FORUM, a nie ring. Określeniem GAWIEDŹ obraziłeś wszystkich, nawet swoją ekipę z którą wymieniasz złote myśli. Twój problem polega na tym, że nie znosisz zdania innego od Twojego. Uważałem Twoje wpisy za ciekawe, teraz natomiast szkoda mi czasu na polemiki. Znajdź sobie następnego, który sobie pozwoli. Nara.

A teraz Ty, przyjacielu Ancien_regime Może Cię to zdziwi, ale w tym miejscu bronic będę panów: Szczurka i Adamczyka, bo kopalnia to skarb państwa i to on zdecydował o jej zamknięciu, bo jeśli wydobycie kosztuje np. 10 zł, a jej utrzymanie 100 zł, to chyba jest jasne co zrobią z taką firmą? Poza tym, jeśli gmina coś podpisała lub uchwaliła (takiej wiedzy nie mam), to nie mogła to być jednostronna decyzja burmistrza, tylko Rady Miasta Trzebinia w której zasiadał kto? Odpowiedz sobie sam. Nie mam nic do p. Szczurka, zacząłem tylko pytać o problemy z prawem co niektórych i tyle, co Twój poprzednik podchwycił. Powiem wprost - bredzisz pisząc, że 12 lat stracone, a ja nawet uważam, że i kadencja p. Szczurka nie jest stracona. Z jednym masz rację, nienawiść zżera ludzi. Na dobranoc polecam Ci lekturę znaczenia Twojego nicka http://pl.wikipedia.org/wiki/Ancien_r%C3%A9gime przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem, szczególnie o uproszczonym pojęciu przeszłości. Tobie też nara.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 20:20 

Dołączenie: 27.10.2014 19:06
Posty: 4
W końcu ktoś włożył kij w to mrowisko. Ancien regine słusznie zauważył. Na tym forum głównie "wyżywają swoje emocje" zwolennicy byłego P. A.A. No cóż marzy im się znowu, ale jak to mówią dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Osobiście uważam, że p. Adamczyk to już przeszłość. Liczę, że już nie wróci. Niech siedzi na zasłużonej emeryturze. Miastu potrzeba dobrego, mądrego menadżera, osoby uczciwej, prężnej, odważnej, której chce się pracować. Żołnierze Pana A.A. niech się w końcu wezmą do roboty. Miastu potrzeba dobrej roboty - a nie pyskówki i polityki obrażania. Wystarczy plugawych oskarżeń, budowania nienawiści, jadu pogardy, szyderstwa, obłudy, hipokryzji. Tylko to macie do zaprezentowania i za oferowania. Powodzenia!!!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 20:34 

Dołączenie: 27.10.2014 17:27
Posty: 15
Pochwały: 2
Admyn - miło, że sprawdzasz mój nick na wikipedii :D Nie potrafisz właściwie go zinterpretować? Twoja sprawa! :) wiąże się przede wszystkim z Kongresem Wiedeńskim - jeśli nie wiesz co to było wpisz sobie jeszcze raz w wikipedię i poczytaj :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 20:39 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
Co to się wyrabia na tym forum...

(Czasem sobie myślę, że poziom naszej polityki idzie w parze z poziomem dyskusji na takich forach, jak to... 8) )


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 20:52 

Dołączenie: 13.3.2012 19:51
Posty: 51
Pochwały: 33
"Aby Trzebinia rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej"...
A tak serio - może należałoby stworzyć podforum dla aktywistów ze sztabów wszystkich kandydatów - niech tam się wyżywają na sobie i "epuzerach" przeciwnych obozów.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 20:53 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29.7.2008 18:37
Posty: 1330
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 353
A jaki jest Twój kandydat Helenko? Przedstaw nam takiego, który jest dobry, prężny, uczciwy, odwazny i któremu chce się pracować? Bo ja jakoś nie znam żadnego o takich cechach ;)

_________________
"Mądrość zebrana przez lata nauczyła mnie, że każde doświadczenie jest nowym odkryciem."
Ansel Adams


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 21:35 
ancien_regime - dwa posty i od razu agitka. Zaiste niezłe tempo.
Jak likwidowano KWK Siersza - to gdzie był pan St.Szczurek? A przez te 12 lat to pewnie tenże pan był nieobecny w UM Trzebinia?
Przecież był długoletnim przewodniczącym Rady Miejskiej i wspólnie działali (z A.Adamczykiem) ku "dobrostanowi" Trzebini.
A teraz to Adasio Niszczyciel (KWK "Siersza"), a Stasio Odnowiciel (KWK "Siersza"). Decyzja odnośnie likwidacji KWK "Siersza" została podjęta na szczeblu ministerialnym, wtedy nawet dziesięciu takich Adamczyków i dziesięciu takich Szczurków nic nie mogło zrobić w tej kwestii.
Zresztą jeden drugiego wart.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 22:20 

Dołączenie: 3.10.2012 21:03
Posty: 82
Pochwały: 21
Pan Szczurek skompromitował się pisząc,że Adamczyk zlikwidował kopalnię Siersza.Nawet dziecko wie,że ta decyzja leżała po stronie ministerstwa i ówczesnych układów politycznych, bynajmniej nie od Adamczyka.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 22:46 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
annatargan: I to już wszyscy wiemy. Proponuję zmianę tematu, bo ani w sprawie likwidacji "Sierszy", ani w sprawie ewentualnej budowy nowej kopalni burmistrzowie niewiele mieli i niewiele mieć będą do powiedzenia.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 23:17 

Dołączenie: 10.6.2012 10:19
Posty: 43
Miejscowość: Z balkonu widać Babią Górę/Chrzanów
Pochwały: 18
Kopanie zlikwidował raczej nieudolny rząd. Co taki burmistrz miał do powiedzenia... polecenie było z góry i koniec.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 23:31 

Dołączenie: 27.10.2014 17:27
Posty: 15
Pochwały: 2
jendrku, gdzie Ty widzisz agitację? A.A wygrywał wybory dzięki niesamowicie zmobilizowanej armii, której już nie ma.. W 2002 Adamczyk w 1 turze miał więcej głosów niż w 2, nie rozumię do tej pory tej sytuacji, śmiem twierdzić że gdyby Wołoch nie startował z LPR (w samorządzie nie powinno mieć to znaczenia, ale mimo wszystko wtedy ta partia przez ogół nie była jakoś bardzo dobrze postrzegana) to Adamczyk mógł mieć spore problemy już wtedy.. 2006 kandydat praktycznie nieznany i z Samoobrony dostaje ponad 2000 głosów.. i porażka w 2010.. nie prowadzę agitacji, uważam tylko że Szczurek jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa..


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3