Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W niedzielę tylko specjalne kursy autobusów miejskich

29.05.2020 10:45 | 1 komentarz | 2 456 odsłony | Michał Koryczan

Mają zapewnić dojazd ludziom do pracy, szczególnie w szpitalu w Chrzanowie.

1
W niedzielę tylko specjalne kursy autobusów miejskich
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie zdecydował w uzgodnieniu z dyrekcją chrzanowskiego szpitala, że podobnie jak w poprzednie niedziele, także w tę najbliższą (31 maja) uruchomi kursy specjalne autobusów. Pozwolą one pracownikom dotrzeć do i z pracy w chrzanowskim szpitalu (na godz. 6:00 oraz 18:00. Po drodze będą również obsługiwane wszystkie przystanki.

Chodzi o autobusy:
- linii 15 relacji Libiąż - Chrzanów Szpital, odjazd z przystanku Libiąż Cmentarz o godz.: 5:11 i 16:48
- linii 15 relacji Chrzanów Szpital Libiąż, odjazd z przystanku Chrzanów Szpital o godz.: 6:10 i 18:10
- linii 10/9 relacji Chrzanów Dworzec ZKKM - Luszowice - Trzebinia Siersza - Chrzanów Szpital, odjazd z przystanku Chrzanów Dworzec ZKKM o godz. 4:55 i z przystanku Trzebinia Os. Energetyków o godz. 17:11
- linii 10/9 relacji Chrzanów Szpital - Trzebinia Siersza - Luszowice - Chrzanów Dworzec ZKKM, odjazd z przystanku Chrzanów Szpital o godz.: 6:10 i 18:10

Szczegółowe rozkłądy jazdy znajdziecie TUTAJ

Nie są to rozkłady na każdą kolejną niedzielę, czy święto, ale tylko na 17 maja. Ogłoszenie o całkowitym zawieszeniu realizacji, w niedziele i święta miejskiego transportu zbiorowego organizowanego przez ZKKM, jest aktualne do odwołania.

W rozmowie z nami Marek Dyszy, przewodniczący zarządu ZKKM przyznał, że rozważany jest przywrócenie regularnych kursów niedzielnych. Nie precyzuje jednak, kiedy miałoby to nastąpić.