Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Dziś święto zakochanych. Obchodzicie walentynki?

14.02.2020 10:00 | 0 komentarzy | 1 828 odsłona | Marek Oratowski

Z sondaży wynika, że prawie połowa Polaków 14 lutego okazuje swoje uczucia. W tej grupie jest wiele młodych osób. Walentynkowe obchody na dobre trwają też w szkołach.

0
Dziś święto zakochanych. Obchodzicie walentynki?
Drugoklasistki z II LO w Chrzanowie Roksana Moskała i Katarzyna Zielińska przekonują, że Waletynki to okazja do dobrej zabawy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W II LO w Chrzanowie odbył się kiermasz z kartkami walentynkowymi i sercami z piernika. W piątek 14 lutego kartki wysłane pocztą walentynkową zostały dostarczone adresatom. W liceum odbył się też konkurs na najbardziej walentynkową klasę, w której uczniowie mają na sobie czerwony lub różowy element garderoby.

"Jest to dobra okazja, by wyrazić nasze uczucia. Nieważne, czy świętujemy miłość, czy przyjaźń - ważne, aby zwolnić przez chwilę i zastanowić się nad tym, jakie mamy szczęście, kiedy kochamy i jesteśmy kochani" - czytamy na profilu FB szkoły.

- To trochę komercyjne święto, ale można się przy okazji dobrze bawić - przekonywały uczennice klasy 2a Katarzyna Zielińska i Roksana Moskała. Jak twierdzą, są szczęśliwymi singielkami.

A Wy obchodzicie walentynki?