Chrzanów

MTS się nie zatrzymuje. Tym razem ograł Warszawę (WIDEO)

30.11.2019 21:00 | 1 komentarz | 3 426 odsłony | Marek Oratowski

Piąte zwycięstwo pod rząd odniósł w sobotę zespół MTS Chrzanów, wyraźnie pokonując rywala ze stolicy.

1
Zawodnicy MTS w akcji obronnej

I liga

MTS Chrzanów - AZS UW Warszawa 26-20 (15-10)

MTS: Górkowski, Rolewicz - A. Danysz 5, Krasucki 4, Węgrzyn 3, S. Danysz 3, Put 2, Łuczyński 2, Orlicki 2, Madeja 1, Rola 1, D. Skoczylas 1, Stroński 1, Romian 1, Dudek, Olszewik

Tylko na początku gospodarze mieli pewne problemy. W 12. minucie przegrywali 2-5. W 21. minucie na tablicy wyników widniał ostatni remis (9-9). Potem chrzanowianie przyspieszyli grę, schodząc na przerwę z przewagą pięciu bramek. Po zmianie stron kontrolowali przebieg wydarzeń. Mimo że przydarzyły im się dwa małe przestoje, podczas których rywale rzucili po trzy bramki z rzędu. Jak powiedział bramkarz MTS-u Marcin Górkowski (znów zagrał bardzo dobre spotkanie), kluczem do wygranej była dobra gra zespołu w obronie.
W takiej dyspozycji chrzanowianie mogą powalczyć o dobry wynik w Zamościu, gdzie zagrają w następnej kolejce.