Miłosz Koźmin z Chrzanowa tradycyjnie wybrał się na grzyby do Puszczy Dulowskiej.
Tradycyjnie też wrócił z koszem pełnym grzybów. Tym razem, jak przyznaje, największy okaz to dość rzadki prawdziwek czerwonopory.
- Każdego dnie ten stół wygląda podobnie - zdradza pan Miłosz, wskazując na jeden ze swoich ostatnich zbiorów w tym roku.
industrial11:00, 07.10.2019
Dawno nie było artykułu o grzybach :)
karpon13:44, 07.10.2019
Pomijając "gorący temat" grzybobrania to może pokazalibyście chociaż jak ten "okaz" wygląda :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Zniknie asfaltowe boisko na osiedlu Trzebińska
wyrazy współczucia dla mieszkańców sąsiednich bloków. Za blisko.
Kera
16:38, 2025-07-05
Autobusy relacji Balin – Chrzanów. Nowy przystanek
Bardzo dobrze ze jest ten autobus o godzinie 20:20
Pauuula.93
14:13, 2025-07-05
Pseudokibice zatrzymani za pobicie. Wśród nich trzebini
elektorat Batyra czuje się coraz bardziej pewny siebie - bo wie że ma wsparcie w pisowskim sutenerze i ułaskawienie jakby co.
kij bejsbolowy
13:14, 2025-07-05
Pseudokibice zatrzymani za pobicie. Wśród nich trzebini
Chętnie pościskałabym bicki tych twardzieli
Napalona Mężatka
12:57, 2025-07-05