Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 10 w Chrzanowie nie zapomniały o babciach i dziadkach. Przed ich świętem przedstawiły program artystyczny, wręczyły też upominki.
Dzień Babci przypada 21 stycznia. Dziadkowie świętują dzień później. Ze względu na ferie tegoroczne obchody były trochę wcześniej. Przedszkolaki z "dziesiątki" zaprezentowały się przed tymi, którzy zawsze mają dla nich czas. Dziadkowie i babcie nie szczędzili im braw. Zobaczcie występ maluchów.
[WIDEO]1570[/WIDEO]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Życie Polaków i Żydów wzajemnie się przenikało
Jest nawet taka fajna książka: "Strzeż się żydów i bolszewików"
Normalny
06:45, 2025-07-09
Życie Polaków i Żydów wzajemnie się przenikało
"(...) drzwi były zamknięte w obawie przed żydami (...)" J20,19.
Zupa
02:26, 2025-07-09
Plantacja konopi indyjskich w Chrzanowie
to ten z wojska polskiego co policja kogos zawijala ?
Kamil płock
19:36, 2025-07-08
Tak miało wyglądać Centrum Kultury w Alwerni
jak żeśta zbojkotowali, to znaczy żeśta wybrali. Tu pani Burmistrz ma rację.
Kera
18:45, 2025-07-08
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz