Gdyby się ktoś z państwa wybierał do Energylandii, to realia są takie... - przelom.pl
Zamknij

Gdyby się ktoś z państwa wybierał do Energylandii, to realia są takie...

11:22, 12.08.2021
Skomentuj Przed wejśceim do Energylandii obecnie jest tak Fot. Robert Wall Przed wejśceim do Energylandii obecnie jest tak Fot. Robert Wall

- Najpierw 2,5 godziny jazdy z Bolęcina - pisze nasz Czytelnik Robert Wall. Co czeka was dalej?

- Później 1 godzina do kasy, jeśli nie kupiliście biletu przez net. Na wejście czeka się jak na zdjęciu, a później kolejne długie czekanie na wejście do konkretnej atrakcji - dodaje pan Robert.

Pan Piotr Jochimczyk, w komentarzu dodaje, że korek w kierunku Zatora jest obecnie aż od Olszyn.

Cóż, czego się nie robi, żeby zrobić przyjemność sobie lub dzieciom!

(Alicja Molenda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(10)

WochuWochu

0 0

Te 3 mld z bonów turystycznych samo się nie wyda.

14:06, 12.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gluszek20gluszek20

0 0

Covid nie obowiązuje w energilandi? Gdzie dystans i maseczki?

16:55, 12.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Alicja MolendaAlicja Molenda

0 0

W Energylandii pewnie obowiązuje, ale przed wejściem niekoniecznie.

19:13, 12.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tubylectubylec

0 0

zabrać dodatki 500+ , bony i kolejek nie będzie , nieroby wezmą się do uczciwej pracy

07:39, 13.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

raptorraptor

0 0

Tak, już to widzę jak w kolejkach do atrakcji ludzie stoją co 1.5-2m. Chyba by trzeba było rozbudować Park specjalnie dla kolejek :-D W sklepach nikt już o dystansach nie myśli, a będzie myślał w miejscu gdzie jedyna myślą jest zapewne dobrze się bawić.

12:51, 14.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Joanna MJoanna M

0 0

Fenomenalny artykuł, jakże bogaty w słowa i informacje

19:49, 14.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

penelupepenelupe

0 0

Też byłem w energylandii, dokładnie to 2 lata temu i drugi raz w tym tygodniu ( wtorek, środa) Za pierwszym jak i drugim razem planowałem swój wyjazd przez co wyrobiłem sobie kilka zasad... Po 1: Nigdy nie jedż do energylandii w długi weekend a zwłaszcza gdy od kilku dni pogoda jest bardzo ładna. Ja tak pojechałem 2 lata temu.. i krótko streszcze sytuację.. już nie wspominając o tym wspaniałym parku rozrywki, sytuacja w samym regionie była nie ciekawa.. turystów więcej niż te miejscowości są wstanie pomieścić.. dla przykładu: Z Zatora do Zakopanego jechałem przez całą drogę w korku ok 8 godzin! (Jechałem z rodziną i też często zatrzymywaliśmy się na stacjach na siusiu lub coś zjeść.. czy po prostu rozprostować nogi) ale mimo wszystko to bardzo długo. Jako, że posiadam samochód na gaz, byłem zmuszony zostać dzień dłużej w Zakopanem bo na stacjach skończył się gaz, przejechałem zakopane i pobliskie miejscowości w poszukiwaniu gazu i wszędzie mówili, że dostawa będzie na następny dzień a ja tak koniecznie chciałem zaoszczędzić

03:29, 15.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

penelupepenelupe

0 0

Po 2:
Planuj, myśl, przewiduj!
Jak można jechać w tak daleką podróż i nie zamówić biletów przez internet? A później lament, że godzinę w kolejce po bilety stał? ehhh... Ja miałem do przejechania ok 500km a jako, że jechałem z rodziną i mam samochód na gaz który mieści w baku tylko 27 litrów byłem zmuszony co najmniej 4 razy robić pauzę.. więc jechałem ogólnie 7 godzin.. więc racjonalnie myśląc po takiej podróży dobrze mieć gdzie się przespać.. za drugim wyjazdem opanowane miałem to do perfekcji.

03:31, 15.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

penelupepenelupe

0 0

Po 3: Przygotuj się na dodatkowe koszty w samym parku rozrywki. Najważniejszym minusem są ceny a przede wszystkim ceny wody w samym parku.. 0,33 ml za 6 zł a napoje od 9 do 12 za ok 0,55 przy pogodnej pogodzie może nieźle nadszarpnąć nasz budżet.. pamiętam mój pierwszy wyjazd kiedy to wzięłem do parku po 100 zł na osobę myśląc, że to ponad stan i się zdziwiłem bo po godzinie 16 głodny i spragniony wody dzwoniłem do siostry by mi blikiem wysłała parę groszy na wodę. Za drugim razem wziąłem ze sobą butelki z filtrem i wolałem pić kranówkę niż płacić majątek za wodę która jest tam aż tak potrzebna.

03:31, 15.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

penelupepenelupe

0 0

Przedewszystkim czytajcie komentarze i starajcie się uczyć na błędach nie tylko swoich ale i innych ludzi.. przestrzegajcie na prawdę kilku zasad by 1 nie pchać się w czas kiedy region jest tak napchany turystami, że na stacjach brakuje paliwa bo to chyba jasne, że większość z tych ludzi będzie chciało zobaczyć największy park rozrywki, przygotujcie się, że jednak prócz biletów będziecie chcieli coś zjeść czy się napić i oraz, że cały dzień w parku jest strasznie wyczerpujące fizycznie i warto mieć zarezerwowany noclegi zanim wyjedziemy do domu.

Pozdrawiam

03:32, 15.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%