Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

25.09.2019 18:00 | 0 komentarzy | 1 703 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 10:59

Dzieci są dziś bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych zainteresowań. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Was do zabawy "Ja i moje hobby". Pokażcie, co Was kręci i jak lubicie spędzać czas!

0
Zabawa dla dzieci "Ja i moje hobby"
Nataniel ze swoim psem Borysem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Magdalena Banasik-Pałka z Woli Filipowskiej napisała w imieniu syna Nataniela:

- Na zdjęciu jestem ja i mój pies Borys, który jest czteroletnim Goldenem Rettiwerem. Jest starszy ode mnie o prawie 2 lata, ale mama często mówi, że nie widzi tej różnicy w naszym zachowaniu. Uwielbiam z nim spędzać każdą wolną chwilę. Bardzo lubimy się bawić i wygłupiać, a nawet razem jeść, bo nie raz zje mi chrupki czy ukradnie skarpetki. Lubimy też razem chodzić na spacery, podczas których często towarzyszy nam moja babcia.

Nataniel otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Ja i moje hobby" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".