Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Twój PRZEŁOMowy horoskop

17.04.2024 18:00 | 0 komentarzy | 1 587 odsłona | red
Sprawdź, co na ten tydzień planują dla Ciebie gwiazdy.
0
Twój PRZEŁOMowy horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Baran
Układy planet sprzyjają działaniom w każdej dziedzinie życia. Za sprawą Wenus i Merkurego w Twoim znaku spodziewaj się przełomu w sprawach uczuciowych. Najczęściej będą to zmiany bardzo pozytywne, a jeśli wciąż nie przyniosą Ci satysfakcji, cokolwiek się dzieje, przyjmij to ze spokojem. Nie podejmuj pospiesznych decyzji. W sprawach finansowych poprawa, a inwestycje przyniosą podekscytowanie. Ktoś starszy niespodziewanie Ci pomoże. Nie rezygnuj pochopnie z nowych znajomości.

Byk
Będziesz miał okazję do spędzenia nieco więcej czasu w domu oraz podejmiesz się trudnych mediacji. Czasem rozdzielisz kłócące się rodzeństwo, czasem doradzisz partnerowi przy podejmowaniu przez niego ważnych decyzji. Samotni poczują tęsknotę za prawdziwym uczuciem. Na polu zawodowym będziesz odczuwać niepokój i będziesz chciał wprowadzić zmiany. Pracowitość i ambicja zaprowadzą Cię do celu.

Bliźnięta
Spodziewajcie się napływu gotówki. Nie zabraknie intensywnych i pozytywnych emocji w bliskiej relacji. Wolne osoby pozwolą sobie na pełen luz, a małżeństwa w weekend odświeżą swój związek. W przyszłości wspólne działania współmałżonków przyniosą spore pieniądze. To tydzień rozpoczynania na nowo, początku realizacji swojego pomysłu na życie, a także rzucania nałogu. Teraz łatwiej będzie osiągnąć sukces. Sporo czasu poświęcicie swoim przyjaźniom.

Rak
Wasz mąż lub żona będzie miał wiele pracy i konieczne stanie się zorganizowanie sobie czasu w popołudnia. W tym tygodniu spotkasz się z rodzeństwem i najczęściej związane to będzie z wyjazdem. Niektórzy z Was wezmą sobie krótki urlop w tym celu. Mars skłoni Cię do pogłębiania wiedzy na temat rozwoju osobistego, ale też skłoni do włączania się w ciekawe dyskusje. Czytanie książek, które już dawno chciałeś przeczytać, to dobry sposób by wypełnić wolne chwile.

Lew
Merkury i Wenus w znaku Barana podkreślą wszystkie sprawy związane z umowami, zwłaszcza małżeńskimi, komunikacją i uzgadnianiem wspólnego stanowiska. U niektórych z Was możliwa jest zmiana środowiska, zwykle związana z przeprowadzką, która przyniesie nowe wyzwania. Nie lekceważ swoich uczuć, spełnianie wszystkich oczekiwań otoczenia może się okazać czymś sprzecznym z Twoimi potrzebami. Na weekendowy odpoczynek wybierz udział w ciekawym festiwal lub kino.

Panna
W tym tygodniu zwróć uwagę na starszych od siebie mężczyzn oraz swoje zdrowie, może coś ostatnio zaniedbałaś i należy się tym zająć, a może czas na kontrolne badania. Najwięcej uwagi poświęcisz zbliżającej się rodzinnej uroczystości lub niecodziennemu spotkaniu w pracy, do którego musisz się szczególnie przygotować. Będziesz musiała być doskonale zorganizowana, bo niespodzianek i nagłych propozycji będzie teraz bardzo dużo.

Waga
Kobieta, spod znaku Skorpiona lub Ryb pojawi się w Twoim życiu lub przypomni o swoim istnieniu. To znajomość nierzadko przyniesie Ci sporo zawirowań, ale też i korzyści, choć niektórzy będą mieli ochotę na zupełnie inny kontekst tej relacji. Możliwe dni pełne beztroski, miłego spędzania wolnego czasu oraz poczucia, że otoczona jesteś przyjaciółmi. Dla wielu z Was to pracowity czas, zadbaj o dobrą organizację swojego czasu i nie daj się wciągnąć w romans z kimś z pracy.

Skorpion
Przeobrażeniom ulega Twój związek lub jego postrzeganie, postawisz na samodzielność i zmiany w swoim zachowaniu. Planety w znaku Barana i Węzeł Księżycowy przyniesie niektórym parom wspólne działania, podróż lub uzgodnienia dotyczące finansów. Jeśli będziesz skłonny do kompromisu, wszystko będzie się układać pomyślnie. Dom i miejsce wypoczynku są teraz dla Ciebie ważne, zadbaj o porządek i dodatki, które sprawią, że będzie przytulnie.

Strzelec
Wielu z Was odkryje w sobie nowe predyspozycje i zdolności, u innych ważne staną się przedsięwzięcia czynione w tajemnicy przed innymi. Niektóre Twoje reakcje na to co ktoś powie będą zbyt emocjonalne i gwałtowne, wyciszaj emocje, odnajduj spokój w twórczym działaniu lub rozmowach z przyjaciółmi . Nie zamartwiaj się też na zapas tym co przed Tobą, skoncentruj się na tym co dzieje się teraz. A w sobotę bądź ostrożniejszy niż zwykle prowadząc auto.

Koziorożec
W tym tygodniu ważna będzie komunikacja z innymi. Zwróć uwagę na to co mówisz ale też co mówią ludzie z Twojego najbliższego otoczenia. Odsiewaj plotki od tego co wiarygodne i poparte faktami. Ktoś będzie chciał zrobić na Tobie lepsze wrażenie. Spodziewaj się poprawy zdrowia, zwłaszcza Twoich rodziców i dzieci. Jeśli ktoś bliski Twojemu sercu szuka pracy to teraz zacznie się okres rozmów kwalifikacyjnych. W weekend szukaj rozrywki w plenerze.

Wodnik
To doskonały tydzień na ślub, zaręczyny czy choćby samą obecność na takich uroczystościach - przeżyjesz chwile wzruszeń i będziesz się świetnie bawił. Osoby urodzone w pierwszym dekanacie znajdą z kimś wspólny język, a może nawet dasz się zaprosić na randkę. Warto w najbliższych dniach wychodzić z inicjatywą i zawierać nowe znajomości. W pracy szanse do wykorzystania, nie zmarnuj ich! Chłodna aura skłoni Cię do siedzenia w domu. To dobry czas na nadrabianie zaległości w sprzątaniu.

Ryby
Macie doskonały okres dla spraw rodzinnych i uczuciowych. Jeśli planujecie jakieś zmiany w tym zakresie to właśnie teraz się na nie odważcie, a wszystko pójdzie zgodnie z tym czego pragniecie. Merkury w znaku Barana wyzwoli w Was pokłady sporej energii i entuzjazmu. Jako chemik, psychoterapeuta, nauczyciel czy naukowiec jesteście w stanie zrobić bardzo duży postęp w zawodowej karierze. Jako babcia lub dziadek będziecie mądrze doradzały młodszym.