Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Piłkarze ręczni MTS Chrzanów nieskuteczni i zbyt wolni. Przegrali z Końskimi (WIDEO, ZDJĘCIA)

13.04.2024 20:05 | 0 komentarzy | 2 462 odsłony | Marek Oratowski
Niepodziewanie dominatorzy rozgrywek I ligi szczypiorniści MTS-u ulegli w sobotę w chrzanowskiej hali dobrze dysponowanej ekipie Końskich.
0
Piłkarze ręczni MTS Chrzanów nieskuteczni i zbyt wolni. Przegrali z Końskimi (WIDEO, ZDJĘCIA)
Patryk Rola (MTS) przygotowuje się do rzutu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 24-27 (12-12)

MTS: Górkowski 2, Plaszczak - B. Hardzina 6, Rola 5, Malinowski 3, M. Hardzina 3, D. Skoczylas 2, B. Skoczylas 1, Węgrzyn 1, Beczek 1, Dobrzański, Franczak, M. Skoczylas

Wygrywająć tę potyczkę gospodarze mogli zapewnić sobie już w sobotę triumf w lidze i awans do Turnieju Mistrzów. Tymczasem źle weszli w ten mecz i po 17. minutach na ich koncie były tylko cztery trafienia, przy ośmiu bramkach rywali. Chrzanowianie marnowali wiele sytuacji, także tych sam na sam. Goście grali konsekwentnie i twardo, dobrze dysponowany był też ich bramkarz. Mimo to po rzucie Stanisława Malinowskiego był remis 12-12 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona.

W drugiej gospodarze wyszli nawet na prowadzenie 15-14 i wtedy nadzieje kibiców odżyły. Jednak goście szybko znów odzyskali inicjatywę i przewagę, której nie oddali do końca. Trudny do upilnowania był zwłaszcza Łukasz Sękowski, który dla gości rzucił aż 7 bramek.

- Trudna sytuacja finansowa w klubie na pewno nam nie pomaga, aczkolwiek trwa ona już od pewnego czasu. Drużyna wciąż walczy i chce wygrywać. Dzisiaj zdecydowanie zaliczyliśmy słabszy dzień. Atak pozycyjny także nie wyglądał tak, jak zawsze. Jak na nas graliśmy za wolno. Goście zaliczyli za to bardzo dobre zawody i punkty uciekły. Czekają nas jeszcze dwa mecze. Jedziemy do Zawiercia i gramy u siebie z SMS-em Kielce. Nie będzie łatwo, ale chcemy te spotkania wygrać - skomentował Sławomir Szenkel, trener MTS-u.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego spotkania.