Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Powstaje wyjątkowe miejsce dla miłośników sztuk walki w Chrzanowie. Trwa zrzutka!

11.02.2024 19:00 | 0 komentarzy | 3 949 odsłony | Agnieszka Filipowicz
Mają sportowy talent, pasję, a do pełni szczęścia brakuje im tylko własnej siedziby. Mowa o miłośnikach sztuk walki w Chrzanowie, którzy z zapałem adaptują swoje nowe miejsce na treningi. Możecie ich wspomóc w otwarciu szkoły walki SPARTA!
0
Powstaje wyjątkowe miejsce dla miłośników sztuk walki w Chrzanowie. Trwa zrzutka!
Prace adaptacyjne trwają w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 9
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od wielu lat w Chrzanowie działa Klub Sportowy C.S.E. Sparta Kickboxing. Do tej pory jego zawodnicy trenowali w salach gimnastycznych w szkołach, gdzie musieli co trening rozkładać sprzęt i byli ograniczeni godzinowo.

Teraz może się to zmienić. Sparta zdobyła w Chrzanowie swoje lokum na szkołę sztuk walki, która będzie oferować nie tylko wysokiej jakości treningi, ale również będzie spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa oraz sanitarne. Ta miejscówka znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 9 w Chrzanowie. Tu pasja ma się spotykać z profesjonalnym podejściem do sportu.

Remont trwa i widać już jego efekty. Klub potrzebuje jednak pomocy w zebraniu pieniędzy na wyposażenie sali i wykonanie niezbędnej wentylacji mechanicznej. Gdy tylko klub będzie gotowy, rozpoczną się w nim treningi.

Gdy tylko klub będzie gotowy, rozpoczną się w nim treningi. Prowadzić je będzie trener C.S.E. Sparta Kickboxing Henryk Piwowar oraz Wiktoria Ziober, zawodniczka, która zdobywa laury na mistrzostwach Polski, Europy i Świata w kickboxingu w barwach tego klubu.

Możesz pomóc TUTAJ