Hat-trick Chechelskiego, Trzebinia ogrywa Białkę

03.02.2024 14:00 | 1 komentarz | 4 493 odsłony | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 03.02.2024 17:00

AKTUALIZACJA

Aż 9 goli padło w sobotnim sparingu piłkarskim, w którym MKS Trzebinia pokonał Tempo Białka.

1
Oskar Chechelski zdobył trzy gole dla mKS Trzebinia w sparingu z Tempem Białka

Sparingi

MKS Trzebinia - Tempo Białka 7-2 (2-1)

Bramki dla MKS: Adrian Wójcik (17, 20), Dawid Jampich (47), Oskar Chechelski (52, 54, 82), Kacper Kikla (58)

Trzebinia: Wróbel - testowany 1, Jampich, testowany 2, Uchacz, Szumski, Zybiński, Karcz, Bień, Raźniak, A. Wójcik oraz Nowicki, Sz. Kurek, Zembol, testowany 3, Chechelski, K. Kalinowski, testowany 4, Kikla, Rejdych, W. Warzecha

W swoim drugim zimowym sparingu trzebińscy czwartoligowcy zmierzyli się z Tempem Białka (siódme miejsce w zachodniej grupie małopolskiej piątej ligi).

Rywale już w 4. minucie wyszli na prowadzenie, ale do przerwy było 2-1 dla drużyny prowadzonej przez Piotra Chlipałę. Dwukrotnie do bramki przeciwnika trafiał Adrian Wójcik.

Zaraz po zmianie stron trzeciego gola dla MKS zdobył Dawid Jampich, który wykorzystał rzut karny. Z kolei w 52. i 54. minucie na listę strzelców wpisał się Oskar Chechelski.

W 56. minucie drużyna Tempa strzeliła swojego drugiego gola w tym meczu, ale trzebinianie bardzo szybko odpowiedzieli za sprawą trafienia Kacpra Kikli. Wynik na 7-2 dla MKS ustalił w 87. minucie Oskar Chechelski, który tym sposobem skompletował hat-tricka.