Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Twój "PRZEŁOMowy" horoskop

29.11.2023 13:30 | 0 komentarzy | 1 307 odsłona | red
Sprawdź, co na ten tydzień szykują gwiazdy.
0
Twój "PRZEŁOMowy" horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Baran
Tydzień bardzo spokojny i masz szansę poleniuchować. Zajmiesz się swoim zdrowiem, możesz czuć się osłabiony zmienną aurą, będziesz myśleć także o zdrowiu dzieci lub wnuków. To dobry tydzień na delektowanie się dobrą kuchnią, oglądnięcie dobrego filmu w kinie oraz spędzanie czasu na zabawach z najmłodszymi w rodzinie. Bądź dla siebie wyrozumiały. Twój nastrój będzie dość zmienny. Po niedzieli zacznij coś nowego.

Byk
W tym tygodniu postaw na cierpliwość i przeczekaj naburmuszoną czyjąś minę, zmienne nastroje i nieliczenie się z Twoim zdaniem. Sporo spraw rozgrywa się za Twoimi plecami, zwłaszcza urzędowych, na które nie masz wpływu, jeśli chcesz coś przyspieszyć, wstrzymaj się z działaniami do poniedziałku. Nie zaniedbuj rodziny, uciekając w podróże, samotne spacery czy pilne sprawy do załatwienia na mieście.

Bliźnięta
Największą przeszkodą w uzyskaniu spokoju ducha jest chwiejność i brak zdecydowanego działania. Jeśli zadbacie o swoją kondycję psychiczną, zrobicie wielki postęp w prawie każdej priorytetowej dla Was sprawie. Otaczajcie się życzliwymi Wam osobami, bo takich nie brakuje wokół Was. W wolne dni zdarzy Wam się myśleć o pracy, ale będzie to korzystne, gdy jest ona teraz Waszą pasją i macie jasno określony cel, do którego dążycie.

Rak
Najbliższe dni sprzyjają flirtom, również tym, które społecznie są nieakceptowane. Niejeden z Was zakocha się bez pamięci albo przeżyje gorącą noc. Jeśli chcesz dochować wierności partnerowi, skieruj energie na inne tory - zadbaj o sferę erotyczną w swoim związku oraz zadbaj o swoje zdrowie, zwłaszcza jeśli uskarżasz się na dolegliwości układu płciowego. W niedzielę zajmij się swoim hobby i zastanów się w którym miejscu swojego życia zawodowego chcesz być za 2 lata.

Lew
Zajmiesz się sobą - krytycznie spojrzysz na swoje ciało, a także na codzienne zwyczaje i nawyki, a niektórzy z Was na swoje życie towarzyskie. Wiele będzie zależało od Twojej silnej woli, można a nawet warto podejmować radykalne działania w tym tygodniu. Dobre efekty przyniosą ćwiczenia i taniec oraz dobrze się zastanówcie, jakich ludzi chcesz mieć wokół siebie, z jakich znajomości jesteś skłonny zrezygnować. Nie obawiaj się wprowadzania dużych zmian.

Panna
W tym tygodniu przemyśl raz jeszcze swoje posunięcia, nie traktuj swoich najbliższych jak wrogów. Planety pokazują, że same sobie możecie teraz mocno zaszkodzić zbytnią emocjonalnością oraz nieprzemyślanym działaniem. Zacznij twórczo myśleć i widzieć rozwiązania, a nie same przeszkody. Zmiana postawy, większa tolerancja dla odmiennego niż Twoje zdania przyniesie Ci w przyszłym tygodniu miłą niespodziankę.

Waga
Za sprawą Wenus i Merkurego wchodzących odpowiednio w znaki Skorpiona i Koziorożca, najważniejsze staną się dla Ciebie życie uczuciowe i erotyczne oraz praca. Dni tygodnia zapowiadają się spokojnie i obfitować będą w drobne przyjemności. Poczujesz się rozluźniona i spokojna, bo będziesz wiedziała, co jest dla Ciebie ważne i jakie są Twoje granice. W niedzielę weź poprawkę na zmienność swoich nastrojów, dobrze zrobi Ci samotny spacer czy lektura ciekawej książki.

Skorpion
Masz naprawdę sprzyjające układy planet - dostrzegaj to, co w Twoim życiu jest piękne i dobre, a przyciągniesz podobną, pozytywną energię. Wtedy tydzień będzie pełen inspiracji, a trygon Marsa do Księżyca przyniesie Ci pozytywne zakończenie sprawy, o której myślisz od dawna. Uczynność i wewnętrzna równowaga zjednają Ci wiele serc. To dni kiedy warto też otworzyć się na innych ludzi, aktywnie włączać się w ich sprawy, a także wybrać się na wycieczkę.

Strzelec
Jako rodzic zwróć uwagę na rozwój swoich dzieci, czasem konieczna będzie rozmowa na temat zainteresowań lub zawodowej przyszłości, wyboru kierunku studiów. Inni albo wyjadą na krótki urlop albo... zamienią miłość na przyjaźń a przynajmniej będzie się to Tobie wydawać możliwe do wykonania. Weekend spędzisz, wypoczywając u boku bliskiej Twojemu sercu osoby. Czekają Cię namiętne chwile we dwoje, jeśli to całkiem nowa znajomość.

Koziorożec
Więcej czasu niż w poprzednim tygodniu spędzisz w domu. Powodem będzie albo charakter pracy, albo Twoje zdrowie. Staniesz przed koniecznością zmiany swoich przyzwyczajeń i zachowań. Na finanse nie masz powodu narzekać. Za to szwankować mogą relacje ze współpracownikami, na razie niczego nie wyjaśniaj, nie wychodź z inicjatywą. Zrozumienie innych oraz wzięcie odpowiedzialności za swoje wybory, ułatwią Ci komunikację z otoczeniem.

Wodnik
Jeśli w ostatnich tygodniach przeżywałeś kłopoty finansowe bądź nie układało Ci się w związku, teraz poczujesz, że to, co najgorsze masz już za sobą. U innych to, co było dobre, zmieni się na lepsze. Zaangażuj się mocniej w bieżące sprawy zawodowe, ale i małżeńskie. Ktoś będzie potrzebował Twojego wsparcia, dobrej rady. W niedzielę zaplanuj swoją zawodową przyszłość, ale też postaw na bliskość i czułość w związku.

Ryby
Dla wielu z Was to czas zawierania ślubu lub zamieszkania wspólnie z partnerem. Całkowita odmiana życia przyniesie dużo radości, a ten tydzień jest doskonały na miodowy miesiąc spędzany za granicą. Wycieczki zagraniczne to dla Was teraz najlepszy sposób spędzania czasu. Poczujecie się jak ryba w wodzie zawierając także nowe znajomości i szlifując umiejętności językowe. W niedzielę dłużej śpijcie i nie przemęczajcie swojego organizmu.