Nie masz konta? Zarejestruj się

Krzeszowice

Turniej piłkarski na rzecz Oli Dzwonek. Można się zgłaszać!

21.11.2023 16:00 | 0 komentarzy | 916 odsłon | Ewa Solak
Do 26 listopada można się zgłaszać do Mikołajkowego Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej.
0
Turniej piłkarski na rzecz Oli Dzwonek. Można się zgłaszać!
Warto pomóc Oli Dzwonek z Krzeszowic
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Impreza na rzecz Oli Dzwonek z Krzeszowic odbędzie się 2 grudnia na hali sportowej w Krzeszowicach.

W turnieju mogą startować wszyscy zainteresowani. Zgłoszenia przyjmowane będą pod nr tel. 504 038 529 lub pod adresem: sport@ckiskrzeszowice.pl.

Wpisowe w wysokości 300 zł w całości przekazana zostanie na leczenia Aleksandry Dzwonek. Rodzice dziewczynki zbierają pieniądze na kosztowną operację.

Pochodząca z Krzeszowic Ola urodziła się w październiku 2022 r. Przyszła na świat się z wadą uszu. Jej kanały słuchowe są zrośnięte, a małżowiny uszne niewykształcone.

Niezbędne są trzy operacje w USA. Mają polegać na otwarciu kanałów słuchowych oraz rekonstrukcji małżowin usznych. W Polsce takich możliwości nie ma.

Operacje są konieczne, gdyż wada słuchu powoduje nieprawidłowy rozwój mowy oraz brak odbierania bodźców z otaczającego ją świata.

Rodzice zorganizowali zbiórkę pieniężną na rzecz dziewczynki. Na stronie siepomaga.pl - Ola Dzwonek można dokonywać wpłat na rzecz Oli.

Na grupie FB Licytacje - UszkaAleksandryDzwonek prowadzone są licytacje na rzecz dziewczynki.

Ola jest także podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą". Osoby zainteresowane mogą wpłacić pieniądze na konto fundacji (42 2490 0005 0000 4600 7549 3994) z dopiskiem 42121 Dzwonek Aleksandra darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.