Chrzanów

Chrzanowianie znów pokazali swoją siłę. Orzeł siódmą „ofiarą” MTS-u

12.11.2023 12:00 | 0 komentarzy | 2 290 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów odnieśli siódme ligowe zwycięstwo z rzędu, pokonując u siebie SPR Orzeł Przeworsk.

0

W konfrontacji z drużyną z Przeworska chrzanowscy szczypiorniści potwierdzili znakomitą formę, którą prezentują od początku sezonu.

Do przerwy gospodarze prowadzili różnicą pięciu bramek. W drugiej połowie powiększyli przewagę, wygrywając ostatecznie 34-23.

Drużyna prowadzona przez Sławomira Szenkela odniosła siódme zwycięstwo w rozgrywkach i z kompletem punktów prowadzi w tabeli grupy D pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn.

W innym meczu tej kolejki wicelider rozgrywek AZS AGH Kraków pokonał na wyjeździe zespół Orlen Upstream SPR Przemyśl 25-22.

W następnej kolejce chrzanowscy piłkarze ręczni zmierzą się na wyjeździe z drużyną KSSPR Końskie (w sobotę, 18 listopada o godz. 18). Najbliższy rywal MTS w pięciu swoich meczach zanotował trzy wygrane i dwie porażki.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - SPR Orzeł Przeworsk 34-23 (16-11)

Chrzanów: Górkowski, Plaszczak, Smaciarz - Beczek, Cieślik, B. Hardzina, M. Hardzina, Malinowski, Put, Rola, Rusin, Sieczka, B. Skoczylas, M. Skoczylas, D. Skoczylas, Węgrzyn