Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Dni Chrzanowa się skończyły, wesołe miasteczko zostaje

29.05.2023 18:00 | 1 komentarz | 4 187 odsłony | Grażyna Kaim

Dla najmłodszych mieszkańców Chrzanowa to nie koncerty, lecz wesołe miasteczko jest najważniejszym symbolem święta miasta. Tym razem zostanie tam jeszcze przez tydzień.

1
Dni Chrzanowa się skończyły, wesołe miasteczko zostaje
Wesołe miasteczko przy MOKSiR w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Aż do niedzieli, 4 czerwca, postoją karuzele i inne urządzenia rozłożone przy domu kultury w Chrzanowie. To fajny prezent dla dzieci z okazji wypadającego w czwartek Dnia Dziecka. W tym dniu wesołe miasteczko czynne będzie od 10:00 do wieczora (do godz. 20).

W pozostałe dni powszednie czynne jest od 12:00 do 20:00. W sobotę i niedzielę zostanie otwarte godzinę wcześniej (o 11.00).

Tegoroczne Dni Chrzanowa zakończyły się koncertem rapera O.S.T.R. 43-letni Adam Ostrowski na dobre rozgrzał chrzanowską publiczność, więc można powiedzieć, że pierwsza odsłona tegorocznych Dni Chrzanowa zakończyła się mocnym akcentem.

Co rzadko spotykane, artysta nie tylko śpiewał, ale pod koniec koncertu jednocześnie podpisywał płyty, koszulki, czapeczki, nawet buty oraz inne gadżety, które donoszono mu cały czas do sceny.

Koncert zakończył się dosyć wcześnie, bo przed 20-tą, ale świętowanie przy okolicznych kramach, stoiskach gastronomicznych czy karuzelach trwało dłużej.

Dodajmy, że zakończona w niedzielę dwudniowa impreza była dopiero pierwszą odsłoną Dni Chrzanowa w tym roku. W ramach święta miasta planowane są jeszcze cztery koncerty.

  • 24 czerwca na Rynku wystąpią Jan Wolański z córką Joanną o 17.00 i Grzegorz Halama o 18.00.
  • 21 lipca na pasażu za MOKSiR-em zagra zespół pop-folkowy Orkiestra na dużym rowerze o 19.00.
  • 25 sierpnia, też na pasażu, wystąpi Cronica o 19.00.
  • 2 września na placu Tysiąclecia wystąpi Chase The Angel o 17.00, 4Szmery o 18.00 i Baranovski o 19.30