Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej wizytują powiat chrzanowski (WIDEO)

15.05.2023 14:00 | 6 komentarzy | 4 421 odsłony | Ewa Solak
Posłowie KO objeżdżają okolicę, żeby zapoznać się z najważniejszymi problemami ziemi chrzanowskiej.
6
Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej wizytują powiat chrzanowski (WIDEO)
Podczas spotkania przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

- Akcja „Tu Jest Przyszłość" to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce. Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji - mówi Tadeusz Arkit przewodniczący PO w powiecie Chrzanowskim.

Na poniedziałek zaplanowali szereg spotkań tematycznych poświęconych m.in. sprawom ochrony zdrowia, oświaty, przedsiębiorczości.

W poniedziałek senator Magdalena Kochan, posłowie Cezary Tomczyk, Waldy Dzikowski o godz. 13.15 spotkają się z seniorami w Dziennym Domu SENIOR+ w Libiążu, o godz. 15.30 spotkają się ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami, Domu Opieki Społecznej, domu dziecka, UTW - LCK Libiąż, a o godz. 17:30 pojadą na spotkanie do remizy OSP w Zagórzu.

Z kolei posłowie Gabriela Lenartowicz, Andrzej Szewiński,Tomasz Olichwer w południe zapoznali się z problemem zapadlisk w Trzebini wizytując teren, o godz. 14.00 spotkają się z przedstawicielami oświaty z powiatu chrzanowskiego, a o godz. 16.00 z przedsiębiorcami w bibliotece w Chrzanowie.

Ludzie:

Tadeusz Arkit

Tadeusz Arkit

Były burmistrz Libiąża, były poseł RP, były prezes Wodociągów Chrzanowskich, obecnie radny wojewódzki.