Antonina Banasik wywalczyła awans do finałów wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.
Uczennica klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Alwerni zajęła trzecie miejsce w półfinale wojewódzkim, który został rozegrany w Szkole Podstawowej w Choczni.
Dzięki temu jako jedyna reprezentantka powiatu chrzanowskiego wywalczyła awans do finałów wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym, zaplanowanych na 14 kwietnia w Limanowej.
- To pierwszy w historii szkoły awans do finałów wojewódzkich w tej dyscyplinie. Antosia nie trenuje w żadnym klubie, ale w każdej wolnej chwili gra w tenisa stołowego. Poza tym jest bardzo dobrą uczennicą - mówi Jacek Zmarzły, nauczyciel wychowania fizycznego.
Czytaj również
Pożar autobusu jadącego z Katowic do Chrzanowa. Pasażerowie byli w środku
Włamał się do sklepu. Ukradł pieniądze i papierosy
Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na Trzebińskiej
Dworzec tymczasowy w Chrzanowie do likwidacji. Autobusy pojadą teraz pod wiaduktem kolejowym
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz