"W głowie się nie mieści" - to tytuł sloganu kampanii przygotowanej przez troje młodych ludzi - Kingę, Annę i Patryka dedykowanej rówieśnikom. Jej celem jest pokazanie, jak panować na emocjami i lepiej zrozumieć samych siebie.
Kinga Dziurdzikowska, Anna Bień i Patryk Grabania to uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie.Kampanię społeczną pt. "Brain Maze" przygotowali w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii, w której biorą udział.
- Celem naszego projektu jest ukazanie młodym ludziom, jak świadomie panować nad emocjami.
Problem ten jest nam dobrze znany, ponieważ dotyczy on właśnie nas - młodzieży, która dopiero co wchodzi w dorosłość. W planach mamy spotkania z psychologiem, prelekcje w szkole, webinary, warsztaty - informują.
Sukces ich przedsięwzięcia zależy od tego, jak liczną grupę zainteresują swoim projektem - w realu i w internecie.
W działaniach wspierają ich mentorki - nauczycielka Anna Kosobudzka oraz brainolog, trenerka i coach kariery Marzena Grochowska. W ramach projektu współpracują też z Fundacją Dobra Porażka.
Nagrodą za zwycięstwo w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii jest międzynarodowy certyfikat z zarządzania.
- Ludziom się w głowie nie mieści, jakie mamy problemy - mówi Kinga Dziurdzikowska, zachęcając do odwiedzenia dedykowanych projektowi profili Brain Maze w mediach społecznościowych - na Facebooku, Instagramie oraz TikToku.
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
0 0
Pomagać młodym ludziom, rozmawiać, wyjaśniać, oczywiście, jestem ZA! Zwłaszcza że żyje się coraz szybciej i ludzie generalnie są coraz bardziej nerwowi, impulsywni (nie tylko Ci młodzi).
* Drażni tylko to nagromadzenie obco brzmiących wyrazów. Mieszkamy w Polsce, czy nie można pewnych zwrotów napisać po polsku (albo użyć naszego odpowiednika). Szanujmy nasz język i nie nadużywajmy makaronizmów bo to modne albo żeby brzmieć bardziej hmm "światowo".
0 0
No tak panować nad emocjami. Emocje młodych ludzi dzisiaj korelują ze światem wirtualnym w internecie. I niestety ta granica pomiędzy rzeczywistością a internetem cały czas sie przesuwa na rzecz tego drugiego. Mnie to już nawet nie trochę ale bardzo przeraża. Z drugiej strony co ja tu robie... :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz