Nie masz konta? Zarejestruj się

Krzeszowice

Będą pełnić obowiązki nowego komendanta i zastępcy Komisariatu Policji w Krzeszowicach

08.02.2023 14:00 | 3 komentarze | 4 328 odsłony | Ewa Solak
Aspirant Robert Talaga został p.o szefa krzeszowickich policjantów. Zastąpił na stanowisku nadkomisarza Michała Godynia.
3
Będą pełnić obowiązki nowego komendanta i zastępcy Komisariatu Policji w Krzeszowicach
Zastępca komendanta KPP w Krakowie, Jacek Rosół, p.o komendant KPP w Krakowie mł. insp. Jacek Cholewa wręczają rozkazy personalne asp. Robertowi Taladze i asp. sztab. Marcinowi Małysie. FOT. KPP Kraków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dotychczasowy szef komisariatu zamierza wkrótce przejść na emeryturę, podobnie jak jego zastępczyni, podkomisarz Paulina Jaśkowska. Jej miejsce zajął aspirant sztabowy Marcin Małysa.

We wtorek mł. insp. Jacek Cholewa p.o komendanta KPP w Krakowie wręczył mundurowym rozkazy personalne. Oprócz niego w uroczystości wziął udział wziął jego zastępca podinsp. Jacek Rosół, policjanci i pracownicy komisariatu.

Nowy komendant KP w Krzeszowicach asp. Robert Talaga służy w policji od 2011 r. Pracował w Komisariacie Policji w Świątnikach Górnych w pionie prewencji. W 2017 r. objął stanowisko kierownika rewiru dzielnicowych, a w maju 2022 r. zastępcy komendanta tego komisariatu.

Nowy zastępca KP w Krzeszowicach asp. szt. Marcin Małysa pracuje w policji od 1999 roku. Od 2022 roku był związany z Komisariatem Policji w Zielonkach, służąc w pionie prewencji, gdzie pełnił też obowiązki zastępcy komendanta.