Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Zawodnicy i uczniowie już grają na nowym boisku piłkarskim w Trzebini

03.01.2023 17:00 | 0 komentarzy | 3 685 odsłony | Michał Koryczan

W poniedziałek obiekt sprawdzili modzi gracze trzebińskiego MKS, a we wtorek uczniowie klasy sportowej z Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini.

0
Zawodnicy i uczniowie już grają na nowym boisku piłkarskim w Trzebini
Fot. Udostępnione przez Macieja Budkę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Drużyny młodzików, trampkarzy i juniorów młodszych MKS Trzebinia wznowili zajęcia w poniedziałek, przeprowadzając trening na otwartym w grudniu pełnowymiarowym boisku piłkarskim ze sztuczną trawą i oświetleniem.

We wtorkowy poranek w ramach lekcji wychowania fizycznego na nowym obiekcie pojawili się uczniowie klasy sportowej z Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini.

- Na boisku będziemy ćwiczyć trzy razy w tygodniu. We wtorki, czwartki i piątki od godziny 8. Będą to typowe treningi piłkarskie. Obiekt jest naprawdę świetny. Nawierzchnia jest bardzo dobra, szatnie są przestronne. Dla nas lokalizacja jest też znakomita, bo ze szkoły mamy tutaj kilka minut spacerem. Wcześniej trenowaliśmy w Balinie. Teraz nie musimy już tracić czasu na dojazd. Warunki mamy więc idealne - mówi Maciej Budka, wychowawca klasy sportowej, o której możecie przeczytać TUTAJ.

Pierwsze w powiecie chrzanowskim pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną trawą i oświetleniem zostało wybudowane obok stadionu MKS Trzebinia. W miejscu dotychczasowego boiska treningowego, znajdującego się od strony placu przy ul. Ochronkowej.

Obok płyty ze sztuczną trawą powstała zadaszona trybuna na 150 miejsc oraz budynek, w którym znajdują się szatnie, sanitariaty, zaplecze gospodarcze oraz sala szkoleniowa.

Administratorem nowego nowego kompleksu sportowego została gminna spółka, czyli Miejski Zarząd Nieruchomości w Trzebini.

O tym, ile kosztuje wynajęcie obiektu przeczytacie TUTAJ.

 

Czytaj również

Firma nie odbiera śmieci z uszkodzonych kubłów

Oto podział pieniędzy na sport w gminie Krzeszowice. Zobacz, kto ile otrzyma

Nowy rozkład jazdy minibusów na linii Chrzanów - Zagórze. Jest więcej kursów

Ile pieniędzy dostaną kluby sportowe z gminy Chrzanów

Dwa jesienne oblicza Nadwiślanina Gromiec. W zimie jest nad czym pracować

Noworoczny mecz w Ostrężnicy to już wieloletnia tradycja