Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym. Kto był najlepszy w gminie Trzebinia

11.12.2022 12:07 | 1 komentarz | 2 781 odsłony | Michał Koryczan

Poznaliśmy zwycięzców trzebińskich eliminacji Igrzysk Młodzieży w tenisie stołowym. Zobaczcie, kto awansował do etapu powiatowego.

1
Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym. Kto był najlepszy w gminie Trzebinia
Fot. Kacper Ślusarek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Gminne zawody zostały rozegrane w podziemiach kościoła w Trzebini-Sierszy. Tam gdzie kilkanaście lat temu mecze w ekstraklasie tenisa stołowego rozgrywała Opoka Trzebinia. Być może w przyszłości któryś z uczestników Igrzysk Młodzieży także zagra na najwyższym poziomie krajowych rozgrywek.

W rywalizacji drużynowej chłopców pierwsze miejsce zajęła SP w Czyżówce, wyprzedzając SP nr 5 w Trzebini. Obie ekipy awansowały do etapu powiatowego.

W zmaganiach drużynowych dziewcząt triumfowała SP w Czyżówce. Drugie miejsce zajęła SP nr 6 w Trzebini. Oba zespoły powalczą w eliminacjach powiatowych.

W grach indywidualnych kwalifikację do etapu powiatowego wywalczyli wśród chłopców: Michał Pietrzyk (SP w Czyżówce), Aleksander Cichoń (SP nr 6 w Trzebini), Borys Myśliński (SP w Czyżówce), Adam Wysocki (SP w Czyżówce), Stanisław Malikiewicz (SP w Czyżówce) i Aleksander Brzozowski (SP nr 5 w Trzebini)

Wśród dziewcząt awans wywalczyły: Julia Makowiecka (SP w Czyżówce), Eillen Mink (SP w Czyżówce), Oliwia Siewiorek (SP w Czyżówce), Maja Litwin (SP w Czyżówce), Amelia Jakóbik (SP w Czyżówce), Wiktoria Burdzy (SP nr 6 w Trzebini).


Czytaj również

Pozytywna jesień MKS Trzebinia, chociaż z pewnym niedosytem

Parking w Babicach zostanie zamknięty dla aut na czas imprezy

Złodziej włamał się do myjni samochodowej

Piłkarze nie mogą się umyć po meczu. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy

ZKKM Chrzanów likwiduje kurs autobusu na linii 9

Ceny biletów autobusowych ZKKM Chrzanów pójdą w górę