O czym piszemy dla Was w najnowszym wydaniu tygodnika?
Dyktator na cmentarzu
Chociaż na lekcjach historii każdy o nim słyszał, nie każdy jednak wie, że część życia spędził w Krzeszowicach. Uczestnik wojen napoleońskich i dyktator powstania listopadowego generał Józef Chłopicki tak ukochał to miasto, że postanowił zostać tu już na zawsze.
Katalizator pozytywnej energii ze stalowymi nerwami
Spiker musi strofować kibiców, ale nie może przekroczyć cienkiej granicy, bo czasem jednym słowem może ich jeszcze bardziej rozjuszyć - mówi Tomasz Siemek, spiker meczów piłki ręcznej w Chrzanowie.
Artur Sarna zaprasza na wycieczkę do Tarnowa (fotoreportaż)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Przed zimą będą światła pod Lidlem
A morze KOLEJ linową
lok
10:09, 2025-05-09
Można podziwiać dzieło konserwatorów
Fragment z lewej strony pochodzi z modlitwy "Zikhronot" (Wspomnienia), która jest częścią Musafu dodatkowej modlitwy na Rosz Haszana, Pięknie <3
Ran Adi
09:56, 2025-05-09
Jedyny taki parking na osiedlu został zamknięty
Dlaczego Nadleśnictwo Chrzanow ma utrzymywać parking, niech władze miasta zaczną działać uregulować sprawy geodezyjne.
Miro
09:48, 2025-05-09
Złote, Diamentowe i Żelazne Gody w Chrzanowie
Da się? Da się! Gratulacje wszystkim Parom.
Kera
09:05, 2025-05-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz