Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Policjanci złapali mężczyznę, który w Alwerni pobił i okradł 14-latka

22.11.2022 14:28 | 0 komentarzy | 4 157 odsłony | Natalia Feluś

39-latek pobił i okradł 14-latka. Doszło do tego przy jednym z bankomatów w Alwerni. Teraz podejrzany trafił do aresztu na trzy miesiące.

0
Policjanci złapali mężczyznę, który w Alwerni pobił i okradł 14-latka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło 20 listopada w Alwerni na ul. Mickiewicza. Ze zgłoszenia, jakie otrzymał dyżurny policjant wynikało, że na ulicy został pobity i okradziony 14-latek. Chłopiec miał wypłacić 150 zł z bankomatu znajdującego się przy ul. Mickiewicza. Chwilę po tym podszedł do niego mężczyzna, który zażądał od chłopca pieniędzy, po czym uderzył go pięścią w twarz, ukradł wypłaconą gotówkę i uciekł.

Recydywista

Jak informuje policja, już po 20 minutach od zgłoszenia funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie przebywał sprawca i zatrzymali go. Przy 39-latku policjanci znaleźli również ukradzione wcześniej pieniądze. Okazało się, że jest on znany policjantom m.in. za przestępstwa przeciwko mieniu.

Kara

Wczoraj, 21 listopada, Sąd Rejonowy w Chrzanowie zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełniony czyn, czyli przestępstwo rozboju mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.