Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W części mieszkań, szkół i przedszkoli w Chrzanowie nadal nie działa ogrzewanie

22.11.2022 08:46 | 0 komentarzy | 3 569 odsłony | Natalia Feluś

AKTUALIZACJA

Zimna noc i ranek w mieszkaniach na os. Niepodległości w Chrzanowie. Ogrzewania nie ma w SP nr 10, II LO oraz przedszkolach na terenie osiedla. W innych częściach miasta jest lepiej. Kiedy wróci ciepło?

0
W części mieszkań, szkół i przedszkoli w Chrzanowie nadal nie działa ogrzewanie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak podaje Veolia Południe, awaria wystąpiła na sieci kanałowej pod drogą przy ul. Trzebińskiej.

Spółka potwierdza, że na ul. Niepodległości i Kard. Wyszyńskiego w Chrzanowie nadal nie działa ogrzewanie i nie ma ciepłej wody. W Szkole Podstawowej nr 10 oraz II Liceum Ogólnokształcącym kaloryfery są zimne. Także w Przedszkolu Samorządowym nr 4 oraz Niepublicznym Przedszkolu im. W. Disneya w Chrzanowie.

W pozostałych częściach miasta ciepło jest dostarczane - zapewnia Barbara Deda z Veolii Południe.

Jak podaje Beata Drabiec z wydziału edukacji urzędu miejskiego w Chrzanowie, w takich sytuacjach rodzice są proszeni - w przypadku przedszkolaków - o pozostawienie dzieci w domach, jeśli jest to możliwe, lub cieplejszy ubiór. Urzędnicy nie dostali na razie zgłoszeń od dyrektorów placówek edukacyjnych z terenu gminy o problemach związanych z odbyciem lekcji i opieki nad dziećmi i młodzieżą.

- Obecnie pracownicy spółki wykonują roboty mające przywrócić dostawy ciepła. Prace wymagają szczególnej uwagi, gdyż są prowadzone pod drogą krajową. W ciągu najbliższych kilkunastu godzin mogą występować zakłócenia w dostawach w całym systemie ciepłowniczym - informuje Barbara Deda z Veolii Południe.