Skończyły się utrudnienia na ul. Gwoździec w Nawojowej Górze. Droga jest gładka jak stół i już swobodnie można nią jeździć.
W ramach przebudowy drogi powstał m.in. chodnik z kostki brukowej, sieć kanalizacji deszczowej wraz ze studniami, nawierzchnia asfaltowa, nowe przejście dla pieszych z oświetleniem i oznakowaniem pionowym i poziomym.
Pace trwały w ostatnich tygodniach. Wiązały się z czasowym zamykaniem fragmentów jezdni. Obecnie jest ona przejezdna.
Roboty kosztowały ponad 1 mln zł. Zadanie zostało dofinansowane w kwocie 637 tys. zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz