Piłkarze Gromca prowadzili w derbowym meczu z Żarkami, ale wysoko przegrali (WIDEO, ZDJĘCIA)

17.09.2022 20:00 | 2 komentarze | 4 616 odsłony | Marek Oratowski
W środę piłkarze Gromca ulegli u siebie 1-5 w pucharowym meczu z Trzebinią. W sobotę w takim samym stosunku ograli ich rywale z Żarek.
2
Piłkarze Żarek cieszą się z piątego gola

Klasa okręgowa - Oświęcim

Nadwiślanin Gromiec - LKS Żarki 1-5 (1-2)
1-0 Konrad Bogacz (8), 1-1 Dawid Rzeszutko (21), 1-2 Jakub Żegleń (38), 1-3 Szymon Miziołek (67), 1-4 Kamil Jesionowski (80), 1-5 Piotr Ślósarz (88)

Kibice gospodarzy musieli przełknąć gorzką pigułkę.

- Graliśmy tylko przez kwadrans. Potem jakby nas nie było na boisku, ale jak wyglądają treningi, tak też wygląda nasza gra - podsumował derbowe starcie grający trener Nadwiślanina Artur Szlęzak.

Zwykle to gospodarze ogrywali na własnym boisku rywali z Żarek, czasem wysoko. Tym razem role się odwróciły. Wynik 1-5 odzwierciedla to, co się działo na placu gry. W 8. minucie po dograniu Dariusza Wilczaka w sytuacji sam na sam znalazł się Konrad Bogacz i nie zmarnował okazji. To był jednak miłe złego początki. Jeszcze przed przerwą goście wyszli na prowadzenie. Dawid Rzeszutko uderzył głową, a potem Jakuba Księżarczyka pokonał Jakub Żegleń.

Druga połowa to koncertowa gra przyjezdnych, którzy dorzucili jeszcze trzy gole.
Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z fragmentami meczu oraz wypowiedzią Roberta Saternusa, trenera Żarek.