Piłkarze Gromca wypunktowali rywali z Fabloku (WIDEO, ZDJĘCIA)

10.09.2022 19:00 | 0 komentarzy | 3 825 odsłony | Marek Oratowski
Futboliści Gromca zagrali szybciej i bardziej pomysłowo. Zasłużenie wygrali w Chrzanowie 3-0, choć gospodarze także mieli swoje sytuacje.
0
Chrzanowianie na połowie Gromca

Klasa okręgowa - Oświęcim

Fablok Chrzanów - Nadwiślanin Gromiec 0-3 (0-2)
0-1 Artur Szlęzak (5), 0-2 Mateusz Węgorek (44), 0-3 Mateusz Węgorek (81)

W derbach powiatu chrzanowskiego gospodarze nie sprostali jedenastce Gromca. Już po kilku minutach gry grający trener gości Artur Szlęzak przedarł się lewą stroną pola karnego i trafił do siatki. Tuż przed końcem pierwszej połowy Mateusz Węgorek minął obrońcę i strzałem z dystansu w długi róg pokonał golkipera miejscowych. Już po zmianie stron ten sam zawodnik zdobył jeszcze jednego gola.

Gospodarze mieli swoje sytuacje, ale nie zdobyli nawet honorowego trafienia. Między innymi Jan Wawak nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, a Piotr Żbik uderzył obok słupka po centrze z rogu. W polu karnym znalazł się też Łukasz Kadłuczka, ale w gąszczu nóg uderzył za lekko.