Praca, biznes, edukacja

Rail Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy

03.08.2022 11:33 | 0 komentarzy | 5 826 odsłon | red

Rail Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Technolog

Technolog

miejsce pracy Włosienica k/Oświęcimia

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:

  • opracowywanie technologii realizacji usług kolejowych do zapytań ofertowych w szczególności przewozów kolejowych rzeczy,
  • analiza warunków technicznych planowanych, realizowanych przejazdów (analiza linii kolejowych, warunków technicznych bocznic kolejowych, analiza parametrów technicznych pojazdów kolejowych, analiza pracy drużyn trakcyjnych, manewrowych),
  • współpraca z PKP PLK S.A. oraz przedstawicielami odbiorców, nadawców ładunków w zakresie przygotowywania optymalnej technologii przejazdu jak i również w trakcie realizacji usług kolejowych,
  • udział w wizjach lokalnych,
  • opracowywanie warunków szczególnych dla przesyłek nadzwyczajnych - uzgadnianie warunków przejazdu przesyłek nadzwyczajnych z Zarządcami Infrastruktury,
  • logistyka nowych tras przewozowych - prowadzenie uzgodnień z Polskimi Liniami Kolejowymi,
  • rozliczanie kosztów transportu realizowanych przewozów kolejowych,
  • kontrola kosztów transportu zrealizowanych przewozów,
  • kontrolowanie kosztów naliczanych przez podwykonawców,
  • współudział w opracowaniach regulaminów, raportów i instrukcji kolejowych,
  • współpraca z Urzędem Transportu Kolejowego,
  • prowadzenie audytów bezpieczeństwa - mile widziane uprawnienia audytora SMS i MMS

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe, techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w opracowywaniu technologii przewozów kolejowych,
  • Doświadczenia w pracy związanej z obszarem kolei, infrastruktury transportowej,
  • Prowadzenie audytów bezpieczeństwa - mile widziane,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dokładność, sumienność, rzetelność,
  • Prawo jazdy,
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
  • Biegła znajomość narzędzi pakietu Office,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Praca stacjonarna, w systemie dniówkowym,
  • Szkolenia, udział w konferencjach
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@railpolska.pl
w razie pytań tel. 33 842 90 96.

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych poniższej klauzuli zgody, w przypadku uczestnictwa wyłącznie w obecnej rekrutacji, przeprowadzanej przez Spółkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych ponad wymagane Kodeksem pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.