Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W tych miejscach możecie zaparkować podczas Chechło Live Festiwal

26.07.2022 10:30 | 4 komentarze | 8 728 odsłon | Marek Oratowski
Już w sobotę 30 lipca na plenerowej scenie zaprezentują się uczestnicy Chechło Live Festiwal, w tym Dawid Kwiatkowski i Sztywny Pal Azji. Gdzie przyjezdni mogą w tym dniu zaparkować?
4
W tych miejscach możecie zaparkować podczas Chechło Live Festiwal
Plan parkingów sporządzony przez TCK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przedstawiciele organizatora, czyli TCK Trzebinia informują, że 30 lipca zorganizują dodatkową przestrzeń parkingową. Jednodniowa organizacja obejmuje istniejące parkingi oraz możliwość parkowania na wyznaczonych odcinkach ul. Głowackiego, na udostępnionym parkingu na dawnym terenie RPWiK oraz na ciągu pieszo-rowerowym wzdłuż ul. Topolowej/Chrzanowskiej.

Parking bezpośrednio przed ośrodkiem będzie wyłączony z ogólnego użytku. Niemożliwy będzie tez dojazd nad Chechło od ulicy Słowackiego w Trzebini. Rozkład dostępnych parkingów jest widoczny na mapce.

„Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, polecamy dotarcie nad Chechło pieszo z Chrzanowa bardzo przyjemną trasą przez las" - apelują organizatorzy.

Przypominają, że 29 i 30 lipca korzystanie z ośrodka wypoczynkowego będzie utrudnione, a kąpiel i plażowanie niemożliwe. Przepraszają za utrudnienia.

Więcej o programie i zaproszonych artystach przeczytacie tutaj.