Trzebinia przegrała pierwszy sparing z Czeladzią (WIDEO)

20.07.2022 20:55 | 0 komentarzy | 4 838 odsłony | Marek Oratowski
W składzie V-ligowej drużyny MKS Trzebinia na środowy mecz kontrolny znalazło się sześciu testowanych piłkarzy.
0
Akcja trzebinian na połowie rywali

Zaplanowany na miniony weekend sparing nie doszedł do skutku. W środę trzebinianie mogli się sprawdzić na murawie w Bolęcinie, dobrze przygotowanej przez działaczy Promyka. Ich rywalem był zespół śląskiej klasy okręgowej CKS Czeladź.

Goście wygrali mecz 2-1. Objęli prowadzenie w 25. minucie po podaniu wzdłuż bramki. W 45. minucie było 1-1, gdy zespołową akcję Trzebini sfinalizował Kuba Grzyb. W samej końcówce spotkania goście przedarli się lewą stroną i zdobyli gola na wagę wygranej.

Oprócz sześciu testowanych graczy w składzie MKS-u znaleźli się też Kurek, Gałka, Grzyb, Baran, i Zybiński oraz (weszli po przerwie), Martyniak, Korcz i Cwynar. Dwaj ostatni wrócili z wypożyczenia.

Obejrzyjcie wideo z pomeczową wypowiedzią trenera trzebinian Wojciecha Skrzypka.