Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Nowe boiska przy lodowisku w Chrzanowie już gotowe, ale jeszcze nieodebrane

14.06.2022 16:30 | 0 komentarzy | 3 572 odsłony | Marek Oratowski
W połowie czerwca mija termin zakończenia inwestycji przy ulicy Wyszyńskiego w Chrzanowie. Firma zrealizowała zlecenie o czasie. Teraz kolej na nadzór budowlany.
0
Nowe boiska przy lodowisku w Chrzanowie już gotowe, ale jeszcze nieodebrane
Nowe boiska kuszą zwłaszcza młodych amatorów sportu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W miejsce dużego boiska piłkarskiego wykonano mniejsze, do piłki nożnej i koszykówki oraz segment lekkoatletyczny, z bieżnią i skocznią. Widać już tam grających w „nogę" i kosza.

- Po długim weekendzie, czyli w przyszłym tygodniu postaramy się o odbiór inwestycji, na co mamy 14 dni. Wszystkie inne inspekcje i straż muszą też wydać zgody. Mam nadzieję, że na wakacje wszystkie formalności zostaną załatwione i nie będzie przeszkód w korzystaniu z nowego kompleksu. Pilnujemy, by jeszcze nie pojawiali się korzystający. Na ludzi nie ma jednak rady. Robią to nielegalnie. Nie powinno tam jeszcze nikogo być - podkreśla Joanna Wątroba, dyrektorka Wydziału Promocji, Inwestycji i Obsługi Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

We wtorkowe, wczesne popołudnie kilka osób na kompleksie grało w kosza, a jedna w piłkę. W Zarządzie Obiektów Powiatowych w Chrzanowie usłyszeliśmy, że bardzo restrykcyjne podejście do tematu zakazu dostępu skutkowałoby tym, że miłośnicy sportu nie mogący się doczekać na oficjalne otwarcie niszczyliby ogrodzenie, by wejść na boiska.