Publiczność uskrzydliła I-ligowców z Chrzanowa. Kacper Węgrzyn poprowadził zespół do wygranej z Sandomierzem (WIDEO, ZDJĘCIA)

24.04.2022 19:25 | 0 komentarzy | 4 208 odsłony | Marek Oratowski
Kibice spragnieni oglądania na żywo meczów MTS-u w niedzielę w chrzanowskiej hali znów byli świadkami kolejnej wygranej swoich zawodników. Losy meczu z Sandomierzem ważyły się jednak do samego końca.
0
W ataku na bramkę MTS-u Grzegorz Pawelczyk (Wisła Sandomierz)

I liga

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - SPR Wisła Sandomierz 32-29 (14-13)

MTS: Plaszczak, Górkowski 1 - Węgrzyn 13, M. Skoczylas 4, M. Hardzina 4, Sieczka 3, B. Skoczylas 2, B. Hardzina 1, Dobrzański 1, Nowak 1, Rusin 1, Kirsz 1, Wójcik, Franczak

Po długiej przerwie na widowni chrzanowskiej hali znów zasiedli kibice. Skończyła się kara nałożona przez związek za atak jednego z widzów na sędziego. Przez cały mecz fani dopingowali miejscowych. Ci nie mieli najlepszego dnia jeśli chodzi o grę w obronie. Za to w ofensywie spisali się lepiej.

Jak na zawołanie rzucał Kacper Węgrzyn, autor aż 13 trafień. Różnicę w przodzie zrobił także Marcin Skoczylas, a swoje wybronił Marcin Górkowski. Niezły występ zanotował również Marcin Hardzina, który w pierwszej połowie popisał się m.in. efektowną „wkrętką". Ten zawodnik przed meczem w towarzystwie kilku kolegów odebrał podziękowania za skończenie wieku juniora w PMOS Chrzanów.

O losach meczu zdecydowała końcówka. W ostatniej minucie miejscowi prowadzili tylko 30-29, ale dwie szybkie akcje sfinalizowane przez Kacpra Węgrzyna i Macieja Sieczkę zdecydowały o ich wygranej.