Piłkarze Libiąża nie wytrzymali naporu rywali z Gorzowa i znowu nie zdobyli punktów (WIDEO, ZDJĘCIA)

23.04.2022 19:30 | 0 komentarzy | 5 039 odsłon | Marek Oratowski
Setka najwierniejszych kibiców MKS Libiąża oglądała sobotni mecz, w którymi gospodarze nie znaleźli sposobu na rywali zza między. Goście zasłużenie wygrali różnicą trzech trafień.
0
Udany wślizg zawodnika Libiąza

Klasa okręgowa - Wadowice

MKS Libiąż - LKS Gorzów 1-4 (0-1)

0-1 Łukasz Cichoń (25), 0-2 Damian Bodziony (55), 0-3 Artur Molenda (63), 1-3 Beniamin Łuczak (70), 1-4 Krystian Dulowski (88)

Libiąż: Łowiec - Pater, Gulik, Grudziński, Poznański, Lewarczyk, Łuczak, Burza, Żbik, Przybylski, Lickiewicz

Libiążanie mieli nadzieję na korzystny wynik, ale to faworyzowani goście udowodnili swoją wyższość. Mieli optyczną przewagę, a z biegiem czasu przełożyli ją także na kolejne gole. Do przerwy tylko raz trafili do siatki po dośrodkowaniu z prawej strony i uderzeniu zamykającego akcję Łukasza Cichonia.

W drugiej połowie piłkarze Gorzowa seryjnie wrzucali piłki w pole karne. I trzy razy pokonali Korneliusza Łowca. Najpierw Damian Bodziony uprzedził obrońców i huknął pod poprzeczkę. Potem w polu karnym dobrze odnalazł się nie pilnowany Artur Molenda. Wreszcie Damian Bodziony posłał płaską piłkę wzdłuż bramki z prawej strony szesnastki, a rozpędzony Krystian Dulowski z kilku metrów wpakował ją do siatki. Gości stać było tylko na honorowego gola autorstwa Beniamina Łuczaka, który wykończył szybką kontrę uderzeniem z pierwszej piłki.

Tym samym gospodarze przegrali kolejny mecz w sezonie. Obejrzyjcie zdjęcia oraz wideo z fragmentami meczu oraz komentarzem Beniamina Łuczaka.