Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Jeszcze dziś w Chrzanowie impreza dla wszystkich pań

09.03.2022 09:30 | 1 komentarz | 4 913 odsłony | Natalia Feluś
Animatorki Miejsca Aktywności Mieszkańców w Chrzanowie postanowiły przedłużyć świętowanie Dnia Kobiet o jeden dzień. Dziś o 17 rozpocznie się spotkanie kobiet z powiatu chrzanowskiego. Wydarzeniu towarzyszy zbiórka na rehabilitację i leczenie Marcina Nizioła, którą poprowadzi jego żona Wiola.
1
Jeszcze dziś w Chrzanowie impreza dla wszystkich pań
9 marca spotkanie dla wszystkich pań. Fot. MAM
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

9 marca w godzinach 17-20 na ul. Sokoła 24 w Chrzanowie panie mogą w swoim gronie spędzić przyjemnie czas. Warto pomyśleć o oderwaniu się od codziennych obowiązków, by dać sobie te kilka godzin oddechu w miłym towarzystwie.

- Zapraszamy wszystkie kobiety z całego powiatu chrzanowskiego. Szczególnie gorąco pragniemy ugościć u nas kobiety z Ukrainy - zapowiada Wiktoria Kłosowska-Roczniewska, animatorka MAM.

Spotkanie jest bezpłatne. Organizatorki zachęcają do przebrania się w stylu PRL. Impreza nawiązuje bowiem do lat 80 ubiegłego wieku.

- Będzie muzyka w klimacie tamtych lat, oświetlenie w stylu disco i poczęstunek rodem z dancingów PRL - zapewnia animatorka.

Ornizatorki obiecują, że na przybyłe panie czeka m.in. pokaz i nauka tańca, konkursy z nagrodami kosmetycznymi, nauka prawidłowego doboru biustonosza, słodki poczęstunek oraz inne niespodzianki. Zachęcają też do przyniesienia na wspólne przyjęcie przysmaków, które umilą chwile przy kawie.

- Będziemy też rozmawiać o samobadaniu piersi i odpowiednim doborze biustonosza - wszystko to jest, jak zawsze, okazją do integracji - podkreśla animatorka.

Imprezie będzie towarzyszyć zbiórka pieniędzy na leczenie i rehablitację Marcina Nizioła, który po operacji guza mózgu zmaga się z niedowładem, padaczką i zanikami pamięci. Charytatywny kiermasz na ten cel będzie się odbywał pod okiem żony Marcina - Wioli.