W ostatnich miesiącach nie ma tygodnia, żeby na którymś z oddziałów nie wykryto przypadku koronawirusa. To skutkowało wstrzymaniem tam przyjęć.
Przez kilka ostatnich dni nie było jednak takiej sytuacji, a wszystkie oddziały niezakaźne mogły pracować w normalnym trybie. Tak było do poniedziałku.
- Niestety znów pojawiło się ognisko epidemiologiczne. Tym razem na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej, więc konieczne było jego czasowe zamknięcie - mówi Izabela Kiełbalska zastępca dyrektora ds. lecznictwa a chrzanowskim szpitalu.
Na chirurgię ogólną i onkologiczną przyjęć nie będzie do 21 lutego.
- Stwierdzenie ogniska epidemiologicznego skutkuje wstrzymaniem przyjęć, a postepowanie w takich sytuacjach jest określone przepisami - zaznacza Izabela Kiełbalska.
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
0 0
I znów nic nie trzeba będzie robić, a kasiorka popłynie... Pytanie czy lekarze w czasie zamknięcia oddziałów siedzą cały czas w szpitalu? Oczywiście płacone mają tylko za 8 godzin.
0 0
Czyli szpital nie leczy. To po co wy pseudolekarze jesteście. Rozpędzić to coś na wszystkie strony świata.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz