Piłkarze Solidexu przegrali mecz na szczycie i nie są już liderami Magic Sport Ligi Futsalu (WIDEO, ZDJĘCIA)

06.02.2022 20:40 | 0 komentarzy | 2 825 odsłony | Marek Oratowski
W rozegranej w niedzielę w chrzanowskiej hali 8. kolejce Magic Sport Ligi Futsalu doszło do spotkania dwóch najlepszych ekip. Nastąpiła po nim zmiana lidera.
0
Zawodnik Solidexu nie zdołał powstrzymać rywala

Już po 4 minutach niepokonany dotąd lider Solidex przegrywał z depczącą mu po piętach i tracącą tylko punkt ekipą Sportpluszdrowie.pl 0-3. Jednak po celnych strzałach Konrada Bogacza i Dariusza Wilczaka gracze Solidexu złapali kontakt.

Potem na gola rywali zdołali jeszcze odpowiedzieć. Jednak w ostatnich pięciu minutach zawodnicy Sportpluszdrowie.pl dorzucili jeszcze trzy bramki (nie tracąc żadnej) i przypieczętowali wygraną w stosunku 8-3, oznaczającą wskoczenie na pozycję lidera. Gole dla nich w meczu na szczycie zdobyli: Radosław Górka (4), Adrian Zybiński (2), Łukasz Wierzba i Michał Kowalik.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego spotkania. Aktualną tabelę znajdziecie tutaj.