Na uczestników rajdu rodzinnego na mecie czekały atrakcje - przelom.pl
Zamknij

Na uczestników rajdu rodzinnego na mecie czekały atrakcje

09:00, 10.10.2021
Skomentuj Główne nagrody i puchary przechodnie zdobyła rodzina Pryglów, fot. udostępnione przez organizatorów Główne nagrody i puchary przechodnie zdobyła rodzina Pryglów, fot. udostępnione przez organizatorów

W sobotę odbył się 39 Rajd Rodzinny, zorganizowany przez SP nr 1 w Chrzanowie we współpracy z PTTK w Chrzanowie. Była zabawa, rowery, wędrówka i nagrody.

Pogoda i humory dopisywały. Tym razem metą byla SP w Luszowicach. Dotarły tam grupa piesza i rowerowa. Organizatorkami rajdu są od lat Elwira Słowik, Agnieszka Łyszczarz i Katarzyna Skinderowicz, którym pomagają nauczyciele, rodzice i sponsorzy.

Na mecie rywalizowały drużyny klasowe i rodzinne. Jedną z konkurencji było przeciąganie liny. Główną nagrodę i puchary przechodnie zdobyła rodzina Pryglów.

 

(Marek Oratowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%