Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CEL OSIĄGNIĘTY - 12 KG MNIEJ !

13.09.2021 12:37 | 0 komentarzy | 1 968 odsłona | red

Materiał promocyjny

Pamiętacie Norberta? Postanowił, że zmieni coś w swoim życiu i będzie to właśnie waga. Norbert to niezwykle zdyscyplinowany chłopiec, który dzielnie pracował nad swoją zmianą. Norbert trwał przy swoim i oto teraz możemy podziwiać efekty jego wytrwałości i z dumą wspomnieć tak fenomenalną zmianę :) Duma rozpiera!
0
CEL OSIĄGNIĘTY - 12 KG MNIEJ !
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ PODJĄĆ KURACJĘ ODCHUDZAJĄCĄ? CO BYŁO POWODEM TWOJEJ DECYZJI O ZMIANACH?
Dużo czynników zewnętrznych miało wpływ na podjęcie mojej decyzji o wizycie u Dietetyka. Głównym czynnikiem była moja wizyta kontrolna u lekarza rodzinnego, który stwierdził, że mam dużą nadwagę. Ja sam nigdy nie odczułem i wręcz nigdy nie uważałem się za osobę otyłą, lecz ta wizyta uświadomiła mi ten problem. Również rodzice dużo wcześniej sygnalizowali o pojawiającym się problemie oraz rodzina subtelnie to uświadamiała.

CZY BAŁEŚ SIĘ PIERWSZEJ WIZYTY W CENTRUM DIETETYCZNYM? I JAKIE MIAŁEŚ WRAŻENIA JUŻ PO PIERWSZEJ WIZYCIE?
Nie ukrywam, że bałem się pierwszej wizyty w Centrum Dietetycznym, był to stres dla mnie i coś nowego. Ale już po pierwszej wizycie byłem mile zaskoczony pozytywną atmosferą panującą w gabinecie.

CZY TO JEST TWÓJ PIERWSZY KONTAKT Z DIETĄ?
Tak, ponieważ nigdy wcześniej nie byłem u Dietetyka i nawet nie myślałem o diecie, ponieważ nie uważałem się za osobę otyłą.

JAKI EFEKT CHCESZ OSIĄGNĄĆ? A MOŻE JUZ OSIĄGNĄŁEŚ?
Chciałem osiągnąć wynik 10 kg mniej od początkowej masy ciała, z którą startowałem na początku diety, ale to już udało mi się osiągnąć i mam 12 kg mniej.

CZY JESTEŚ ZADOWOLONY Z OSIĄGNIĘTYCH EFEKTÓW? JAK REAGUJE RODZINA I ZNAJOMI NA TWOJĄ OGROMNĄ ZMIANĘ?
Fakt, jestem zadowolony z efektów diety bo teraz bez zażenowania mogę wyjść w kąpielówkach na basen, spokojnie dopinam się w koszulę oraz zdecydowanie korzystniej wyglądam w
T- shirtach i nie mam problemu z kupieniem spodni, gdyż przed dietą było to moją zmorą. Efekty diety to nie tylko walory estetyczne, które nie ukrywam bardzo mnie cieszą, ale też ogromna radość sprawia mi zaskoczenie i niedowierzanie moich znajomych i rodziny, którzy bardzo są zadowoleni moją zmianą wyglądu. Dzięki wsparciu ze strony moich rodziców, a szczególnie mamy, która bardzo starała się przez te 7 tygodni, by posiłki były przygotowane ściśle według diety i na czas, mogłem osiągnąć taki wynik i zaskoczyć pozytywnie wszystkich. Przez to zbieram same pochwały i wszyscy są zachwyceni moim obecnym wyglądem.

JAK OCENIASZ PRACĘ PANI DIETETYK? JAK SAMĄ DIETĘ?
Ja mogę tylko dodać, iż Pani Dietetyk jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą. Układając mi tygodniową dietę bałem się, że będzie niesmaczna i nie podołam tym posiłkom, lecz okazało się, że tak wcale nie jest. Pani Dietetyk dobierała mi takie posiłki, które lubię. Musze powiedzieć że jestem mile zaskoczony, że osiągnąłem tak duży wynik. Umawiałem się z Panią Dietetyk na 10 kg, a schudłem 12 kg. Bardzo się cieszę z tego i dziękuje Pani Dietetyk, że mi pomogła. Dziękuje również moim rodzicom za wsparcie i wiarę we mnie. Jako 13- latek trzeba mieć silną wolę i dobre chęci. Jeśli coś chce się osiągnąć to się da.

CENTRUM DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE
32-500, Chrzanów ul. Garncarska 8 ( naprzeciwko urzędu skarbowego )
Tel. 790 618 333,

Materiał promocyjny