Materiały promocyjne

„Alventa" S.A. z siedzibą w Alwerni poszukuje kandydatów do pracy

08.09.2021 10:39 | 0 komentarzy | 3 847 odsłony | red

„Alventa" S.A. z siedzibą w Alwerni poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
„Alventa" S.A. z siedzibą w Alwerni poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Główne zadania:
• Sporządzanie analiz rynkowych oraz przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży.
• Nawiązywanie kontaktów z odbiorcami w zakresie produktów, warunków współpracy.
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz materiałów informacyjnych.
• Pozyskiwanie informacji marketingowych i handlowych.
• Kontrola sieci sprzedaży i jej rozwój.
• Współudział w przygotowywaniu prezentacji i raportów.

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Mile widziana znajomość branży chemicznej.
• Znajomość obsługi programów Microsoft Office.
• Duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
• Umiejętność: pracy w zespole oraz nawiązywania kontaktów.
• Sumienność, obowiązkowość i dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze.
• Możliwość rozwoju i zdobywania dalszego doświadczenia (kursy, szkolenia, możliwość  dofinansowania do studiów i kursów językowych).
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną.
• Ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach.
• Pakiet świadczeń socjalnych tj. wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe i świąteczne.
• Środowisko wspierające i wynagradzające kreatywność i innowacyjność.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
z dopiskiem „Rekrutacja - Specjalista ds. marketingu i sprzedaży" na adres:
„Alventa" S.A.
ul. K. Olszewskiego 25; 32-566 Alwernia
e-mail: nop@alventa.com

W dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji".
O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci na ww. stanowisko zostaną poinformowani indywidualnie. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oświadczamy, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne wykorzystywane będą jedynie na potrzeby procesu rekrutacji i nie będą przechowywane po jego zakończeniu. Administratorem danych osobowych jest „Alventa" S.A., ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Szczegółowe dane dotyczące Administratora dostępne są na www.alventa.com