Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Policyjny piknik nad Chechłem. Organizatorzy szykują sporo atrakcji

04.08.2021 18:52 | 3 komentarze | 7 982 odsłon | Agnieszka Filipowicz
Pokazy strażackich i policyjnych wozów, łodzi WOPR, a także ćwiczenia pierwszej pomocy i pogadanka o bezpieczeństwie na wodzie. W sobotę 7 sierpnia nad Chechłem olkuska i chrzanowska policja we współpracy ze strażą pożarną i WOPR organizuje piknik poświęcony profilaktyce bezpieczeństwa.
3
Policyjny piknik nad Chechłem. Organizatorzy szykują sporo atrakcji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Tradycyjnie w powiecie chrzanowskim z okazji dorocznego święta policji organizowana jest plenerowa impreza dla całych rodzin. Tegoroczne hasło brzmi: "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Pokazy policyjnych i strażackich wozów, 3 łodzi z chrzanowskiego WOPR-u, stanowiska profilaktyczne, znakowanie rowerów, a także ćwiczenia pierwszej pomocy i żywa policyjna maskotka „Wawelek" - takie atrakcje będą czekały na osoby, które w najbliższą sobotę odwiedzą zalew Chechło. W planie jest też widowiskowy pokaz gaszenia płonącego oleju.

Na piknik zapraszają Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Olkuszu, Komendą Powiatową PSP w Chrzanowie, a także Miejskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym z Chrzanowa i Ochotniczą Strażą Pożarną z Chrzanowa.

Każda z służb szykuje dużo niespodzianek. I zachęca do odwiedzin akwenu całe rodziny. Piknik rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do 13:00.

Atrakcją dla najmłodszych będzie z pewnością jazda motorówką w towarzystwie żywej maskotki - Inspektora „Wawelka". Będzie okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć!