Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Łańcuszki i łańcuchy męskie – mode dodatki do stylizacji w nadchodzącym sezonie

04.05.2021 23:22 | 0 komentarzy | 309 odsłon | red

Materiał promocyjny

Łańcuszki i łańcuchy męskie można śmiało zaliczyć do biżuterii uniwersalnej i ponadczasowej. Dodatki tego typu świetnie komponują się z wieloma stylizacjami. Z powodzeniem można sięgać po nie niezależnie od wieku. Które łańcuchy są obecnie najmodniejsze? Jak nosić łańcuszki i łańcuchy męskie?
0
Łańcuszki i łańcuchy męskie – mode dodatki do stylizacji w nadchodzącym sezonie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Łańcuszki i łańcuchy męskie odpowiednie na każdą okazję

Umiejętnie dobrane łańcuszki i łańcuchy męskie będą idealnym dodatkiem do męskiej garderoby zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Tego typu biżuterię możemy nosić do pracy (jeżeli obowiązuje w niej ścisły dress code zasłaniamy biżuterię koszulą), a także w dni wolne, na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, czy rodzinny wyjazd. Co ciekawe łańcuszków wykonanych ze stali nierdzewnej nie musimy zdejmować nawet podczas wizyty na basenie (są one całkowicie odporne na niszczące działanie wilgoci).

Najmodniejsze łańcuszki i łańcuchy męskie

W tym sezonie bardzo modne są łańcuchy masywne, które nadają charakteru codziennym i sportowym stylizacjom. Na ważne wyjście, do pracy (a także na co dzień) dobrze sprawdzą się modele nieco cieńsze i bardziej subtelne. Młodzi mężczyźni często stawiają na łańcuszki kulkowe, które noszą samodzielnie lub zawieszają na nich modne ozdoby (do tego rodzaju łańcuszków pasują zwłaszcza nieśmiertelniki – już dawno przestały być one biżuterią typowo militarystyczną). Możemy wybierać pomiędzy łańcuchami ze srebrnej stali nierdzewnej, znajdziemy także złote łańcuchy męskie (które najlepiej prezentują się u osób o ciepłym typie kolorystycznym).

Jak wybrać łańcuch najbardziej odpowiedni dla siebie?

Wybór stylowego łańcucha nie jest sprawą trudną. Na początek warto zastanowić się, czy pasuje do nas biżuteria srebrna, czy złota (duża część osób dokonuje najlepszych wyborów intuicyjnie). Należy również wybrać odpowiednią długość biżuterii – jeżeli chcemy, żeby była stale widoczna, postawmy na modele krótsze (pamiętajmy jednak, żeby nie były za krótkie). Gdy będziemy nosić łańcuch do pracy, dobrze jest wybrać model dłuższy, który w razie potrzeby ukryjemy pod garderobą.

Jak nosić łańcuszki i łańcuchy męskie?

Sposobów noszenia łańcuchów męskich jest wiele. Można nosić je samodzielnie, bądź też łączyć z różnymi dodatkami. Przykładowo łańcuchy kulkowe często łączy się z nieśmiertelnikami. Modele grubsze zazwyczaj nosi się bez żadnych ozdób. Mężczyźni stawiający na styl minimalistyczny zazwyczaj poprzestają na jednym cienkim łańcuchu bez żadnych ozdób. Ci, którzy dobrze czują się z większą ilością biżuterii chętnie noszą po kilka modeli łańcuchów jednocześnie. Łączą oni łańcuchy grubsze i cieńsze, wybierają biżuterię różnej długości. W tym sezonie wyjątkowo modne jest łączenie łańcuchów wykonanych z różnokolorowego metali (najczęściej wybieranym połączeniem jest złoto i srebro, choć możemy się spotkać także z łańcuchami z czarnej stali nierdzewnej, czy różowego złota). Jeżeli po raz pierwszy kupujemy tego typu biżuterię, dobrze jest wybrać model cieńszy, gdyż bardzo gruby łańcuch może być dla nas zbyt przytłaczający.

Łańcuszki i łańcuchy męskie na prezent

Łańcuszki i łańcuchy męskie należą do bardzo wdzięcznych upominków, gdyż możemy bez obaw podarować je mężczyźnie w każdym wieku. Będą one dobrym pomysłem na Dzień Ojca, Walentynki, urodziny, Dzień Dziecka, czy Dzień Dziadka. Pamiętajmy, żeby podczas zakupu łańcuszka na prezent wybrać odpowiedni rozmiar (biżuteria ta nie może być za krótka, ani zbyt długa). Zwróćmy uwagę, czy mężczyzna, któremu chcemy zrobić prezent wybiera dodatki złote, czy srebrne – to pomoże nam w dokonaniu najwłaściwszego wyboru. Jeżeli chodzi o biżuterie na prezent, bardzo polecane są łańcuszki i łańcuchy męskie wykonane ze stali szlachetnej, która jest hipoalergiczna. Pamiętajmy, że współcześnie coraz więcej osób cierpi na alergie, a metal jest potencjalnym alergenem. Wybór stali chirurgicznej to gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Metal ten jest ponadto bardzo efektowny (jego barwa jest trwała) i wytrzymały.

Materiał promocyjny