Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

NIEPORAZ. Alvernia realizuje nowy film z Richardem Gere i Susan Sarandon

25.04.2011 17:36 | 2 komentarze | 7 200 odsłon | red
W kopułach w Nieporazie, gdzie działają spółki Alwernia Production i Alvernia Studios, kończą się prace nad filmem „Vamps” z Sigourney Weaver w jednej z głównych ról. Jednocześnie rozpoczęły się w Nowym Jorku zdjęcia do filmu „Arbitrage”, w którym zagra m.in. Richard Gere i Susan Sarandon.
2
NIEPORAZ. Alvernia realizuje nowy film z Richardem Gere i Susan Sarandon
W kopułach w Nieporazie: kompozytor David Kitay, autor ścieżki dźwiękowej do „Vamps” i dyrygent Marek Moś Fot. Alvernia Studios
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W kopułach w Nieporazie, gdzie działają spółki Alwernia Production i Alvernia Studios, kończą się prace nad filmem „Vamps” z Sigourney Weaver w jednej z głównych ról. Jednocześnie rozpoczęły się zdjęcia do filmu „Arbitrage”, w którym zagra m.in. Richard Gere i Susan Sarandon.

Robert Kalinowski, odpowiedzialny za kontakty z mediami i promocję Alvernia Studios, poinformował, że w przypadku obu filmów polska wytwórnia jest koproducentem oraz inwestorem. Zajmuje się także cyfrowymi efektami specjalnymi i postprodukcją dźwięku.

Bohaterkami „Vamps” są żyjące w Nowym Jorku wampirzyce, które co prawda doświadczają wiecznego życia, ale nie mogą doświadczyć wiecznej miłości.

- Końcowe prace postprodukcyjne: korekcja kolorów i zgranie dźwięku są realizowane przez zespół Alverni pod kierunkiem reżyserki filmu Amy Heckerling i przy udziale montażystki Debry Chiatte – mówi Robert Kalinowski z Alvernia Studios.
Dodaje, iż końcem tego roku albo początkiem przyszłego można się spodziewać premiery „Vamps” z Sigourney Weaver w jednej z głównych ról.

Jednocześnie wytwórnia Stanisława Tyczyńskiego, właściciela kosmicznych kopuł w Nieporazie, rozpoczęła realizację kolejnego amerykańskiego filmu „Arbitrage”. Magnata finansowego na krawędzi bankructwa zagra Richard Gere, jego żonę – Susan Sarandon.
- W polskiej wytwórni zostanie wykonana cała postprodukcja – zdradza Robert Kalinowski.
Łukasz Dulowski