Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Planujesz zakup materaca? O tym nie możesz zapomnieć!

31.03.2021 08:08 | 0 komentarzy | 685 odsłon | red

Materiał promocyjny

Sen na wpływ na wiele aspektów życia. Od dobrego wypoczynku i całonocnej regeneracji organizmu zależy dobre samopoczucie, ale też zdrowie. Wiele czynników środowiskowych ma wpływ na jakość snu, ale jednym z najistotniejszych jest odpowiedni materac. Rynek oferuje wiele modeli, które różnicuje nie tylko cena, ale przede wszystkim odpowiednie parametry, które gwarantują pobudkę bez dolegliwości bólowych. O czym pamiętać przy zakupie materaca? Na jakie właściwości warto zwrócić uwagę?
0
Planujesz zakup materaca? O tym nie możesz zapomnieć!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego posiadanie wysokiej jakości materaca jest ważne?

Każdy człowiek spędza prawie jedną trzecią życia na wypoczynku. Sen jest podstawowym czynnikiem, który pomaga zregenerować siły, obniżyć napięcie w mięśniach i utrzymać jakość życia na najwyższym poziomie. Organy i tkanki, a zwłaszcza mózg nie są w stanie odpowiednio spełniać swojej funkcji bez codziennej dawki porządnego snu. Materace mają ogromny wpływ na jego przebieg. Warto stawiać na sprawdzone marki, które tworzą produkty przy współpracy z specjalistami w tej dziedzinie. Jednym z ekspertów w procesie konstruowania i produkcji materacy oraz poduszek ortopedycznych jest marka SleepMed.

SleepMed, dzięki najlepiej dobranym komponentom, używanym do produkcji materacy w połączeniu z wiedzą specjalistów - firma tworzy wysokiej klasy produkty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Co ważne - możliwa jest sprzedaż online na oficjalnej stronie producenta. W okresie pandemii koronawirusa pozwala to dodatkowo zachować wszelkie środki ostrożności.

Materace SleepMed - co warto wiedzieć?

Wysokiej klasy materace marki SleepMed są produktami, które odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających osób. Dedykowane są dla wszystkich, ale szczególnie osobom, których męczą dolegliwości bólowe oraz nieefektywny sen. Ich konstrukcja doskonale podpiera ciało oraz zapewnia swobodę przy ruchach wykonywanych nocą. Dodatkowo, dzięki możliwości zmiany ułożenia poszczególnych części materacy, każdy użytkownik może dowolnie regulować ich twardość. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można dodatkowo dokupić matę kokosową, która będzie stanowiła dodatkową warstwę. Jakie rodzaje materaców można znaleźć w ofercie SleepMed?

  1. Materac SleepMed Standard - podstawę konstrukcji stanowi pianka wysokoelastyczna VPPHR - o zróżnicowanej twardości, która dodatkowo została wzbogacona o technologię Airforce. Dzięki niej zostaje zachowana dobra wentylacja i odpowiedni obieg powietrza podczas snu. Dodatkowo, obecność kolejnej warstwy, czyli pianki VitaRest gwarantuje odpowiednią podporę, dzieląc materac na siedem stref twardości.
  2. Materac SleepMed Hybrid - to specjalistyczny produkt, którego budowa opiera się o zastosowanie technologii sprężynowej Multi, pianek VPPHR, FlexiFoam, Airforce, VitaRest oraz taśmy 3D. Dzięki takiemu rozwiązaniu, materac posiada odpowiednia elastyczność i zapewnia odpowiednią podporę - niezależnie od obranej pozycji do snu.
  3. Materace SleepMed Plus - to materac z cechami ortopedycznymi o antyalergicznej strukturze. Dzięki ulokowaniu na jego powierzchni odpinanej warstwy nazywanej topem, posiada możliwość regulacji twardości. Wkład z pianką VitaRest reaguje na temperaturę i ciepło ciała, co zapewnia dopasowanie i komfortowy sen.

Nie zapomnij o dobrej poduszce

Dla poprawy jakości snu, aby wypoczynek był maksymalnie efektywny, warto również zaopatrzyć się w poduszki ortopedyczne. To akcesorium również można znaleźć w ofercie firmy. Na oficjalnej stronie można poznać różne typy, które warto dopasować do swoich potrzeb. Jakie rodzaje poduszek oferuje SleepMed?

  1. Poduszka SleepMed Comfort Pillow - została wykonana z pianki Visco, którą charakteryzuje działanie pod wpływem temperatury działa. Jej ergonomiczny kształt doskonale dostosuje się do użytkownika, a także ustabilizuje kręgi szyjne podczas snu,
  2. Poduszka SleepMed Premium Pillow - jej wypełnienie stanowi zbita pianka o otwarto-komorowej konstrukcji. Struktura pianki pozwala na każdorazowe dopasowanie się do ciała właściciela, niezależnie od przybranej pozycji do snu,
  3. Poduszka SleepMed Supreme Pillow - to poduszka, która idealnie sprawdzi się dla osób z silnymi napięciami mięśniowymi, które wynikają z częstego stresu. Jej wkład został wykonany z carbonu, czyli pianki, która dzięki wykończeniu z włókien węglowych skutecznie usuwa ładunki elektryczne z powierzchni skóry.

Materace i poduszki ortopedyczne marki SleepMed są jednymi z najlepszych na rynku. Duży wybór produktów pozwala dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Konstrukcje powstały w wyniku pracy ze specjalistami, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Materiał promocyjny